Zti Anita Kalniņa - rupja attieksme

Mēs dzīvojam reiz tādā krīzes zemē, kur var nākties nemitīgi plēsties ar parādiem.Mums ir nodokļa parāds, par ko ir uzlikts liegums automašīnai.Tomēr pakāpeniski maksājam un beidzot ir arī labs darbs, bet līdz darbam nereti nākas braukt pat 200-300 km un auto ir pirmās nepieciešamības lieta.Kaut nav ne jauna, ne luksus, bet vienkāršs darba braucamais, uz tās stāv liegums un nevaram iziet kārtējo tehnisko apskati.Kad griezāmies VID, viņi atbildēja, ka viņiem nav nekādu pretenziju pret to, ka mēs iesim tehnisko, maksāsim ceļa nodokli un strādāsim.Tiesu izpildītāja šo argumentu pat neņēma vērā, rupjā formā ''atšuva'', dokumentu no darba vietas pasvieda atpakaļ kā sunim un pateica, ka nekādas tehniskās nebūs, kamēr nodokli nesamaksās pilnībā.Tā lūk-darbs ir, tikt līdz tam nevar.Burta kalpi mums komandē parādi un jūtas savos beņķīšos kā ķeizariņi.

V vadiba 14.12.2011

PATI VAINIGA, PAR KO SUDZIES? STASTS NO OPERAS KAD GRIBESU TAD MAKSASU. SOMENES NETRAUCEJIET JAPERK ZABAKI UN PARFIMERIJA. CIETUMA TADUS NEMAKSATAJUS SABAZT.

G GADIGAMATE 14.12.2011

Izole jus aizlaist, tevis del jau ir ta krize. muzigie shemotaji. kauns butu sudzeties.

G GRAFS 14.12.2011

PARADNIEKU CIETUMS TADUS TIK VAR VEST PIE PRATA.

P psihiatrs 14.12.2011

ko tu gribeji lai tev galvinu paglasta. par ko vel sudzesies?? ka nej uz darbu un tevi atlaida, nemaksa par dzivokli izmeta uz ielas??? pati sev neriebies????

: :):):):) 14.12.2011

Nu kurš gan cits kā ne VID atdeva izpildrakstu TI-pirmkārt!
Pašiem jau vajadzēja saķumā paredzēt, ka ar parādu nav vis tik vienkārši un vajadzēja kādu grafiku vai vienošanos, neticu, ja maksājat un tā notiek, bija arī man darīšana ar nodokļu parādu, bet nekādas pretenzioas nevar būt tur pret TI-NOMAKSĀ--KAUT VAI AIZŅEMIES UN VISS., bet to jau varēja nokārtot iepriekš VID---tad viņi arī iespējams nesūtītu TI.

A Aija 14.12.2011

Nespļaujiet kāpostos, ka pašiem nenākas no tās bļodas ēst.Esam tādus nodokļus samaksājuši, ka maz neliekas, tas kas palicis nenomaksāts ir vien 200 lati.Parādnieku cietumā?par ko? par to, ka strādājam, maksājam nodokļus un pabalstus nediedelējam? Tāpēc katrs ierēdnis var atļauties tevi par kukaini turēt?Var jau būt, ka paši vainīgi, vajadzēja laisties uz valsti, kur paliek kaut kas pāri pēc nodokļu samaksāšanas.Jūs, laikam, rupju attieksmi pret sevi uzskatiet par pašsaprotamu lietu, es-nē.Var ticēt, var neticēt, man vienalga-maksājām pakāpeniski, bet tas neko nelīdzēja un to ne vien es zinu, arī citi teikuši (arī paši VID ierēdņi), ka viss atkarīgs no viņas garastāvokļa-ja labs, atļaus iziet, ja nē-neļaus.Un, nekādu citu parādu man nav un nav bijis, izolētāji atradušies, šķērmi metas no šitādiem liekuļiem.

A Aija 14.12.2011

Psihiatram.Paārstējies, cienītais, tavas fantāzijas pat tēmu ir paslimas.Joprojām visi strādājam, nesatraucies.Un, dzīvokļa nav principā, bet ir privātmāja.Iedzer zāles un nomierinies :)

: :):):):) 14.12.2011

Saprotu tevi--pat ļoti labi, bet nedz jau te rakstīšana tev palīdzēs, vēl jo vairāk:), bet 200 latus kaut vai aizņemies, samaksā un visss---jo tici---vaļā jau netiksi, tikai sev nervus sabeigsi!

A Aija 14.12.2011

Aizņemties vienkārši negribas, jo tas atkal parāds, labāk nomaksāšu pakāpeniski visu pati un tad miers.Nevienu brīdi nemēģinu atkratīties no nodokļa parāda, bet ir vēl citi ikmēneša maksājumi + jāmaksā cilvēkam, kas aizved un atved no darba, ar autobusiem pa Latviju izbraukāt ar darba aprīkojumu nav reāli.Zinu, ka sudzība te neko nelīdzēs, tāpat to, ka jāmaksā un no tā arī neatsakos, bet var taču cilvēcigu attieksmi gaidīt.

L lalala 14.12.2011

nu tagad kad strādā TI IR TIESĪBAS, MANUPRĀT, NOSŪTĪT IZPILDU RAKSTU DARBA VIETAI---TAD TUR ĀTRI VIEN SKATIES TO ATSKAITĪS NO DARBA ALGAS, SKATOTIES KĀDA ALGA, TĀKA PAKĀPENISKI VAR NESANĀKT.

A Aija 14.12.2011

Nu, neplānoju jau gadiem vilkt, mēnesī pa 100 un viss.Darba vietā tas darbs ir kā pašnodarbinātajam, tā, ka visi nodokļi ir uz pašu pleciem, ne darba devēja.

L lalala 14.12.2011

nu gan jau tagad pārbaudīs, ka vēl nepierēķuna klāt, bet ja tas darbs nav kārtīgi nokārtots, tad var būt visādi---drusku pašai jādomā ar prātu, pirms te visu atklāj!!!

A Aija 14.12.2011

Darbs ir kārtīgi nokārtots, tur viss likumīgi un nekas nav noslēpts, kārtējie nodokļi tiek maksāti.Tikai vēl vecais parāds palicis.

G GADIGAMATE 14.12.2011

SKAIDRS MAJA PRINCIPA PEC!?? NEZINU PAR SKAISTUMU BET GUDRA TU NESI. PRINCIPA PEC NOMAKSA TO PARADU. CITS PRINCIPA PEC NEM MASINAS CITS MAJAS. PEC TAM RAUD, ESAT MULKI TADI AR NOMIRSIET. CITAM PRINCIPA PEC VAJAG TELEFONU PAR 1000 KAUT KERU STUMJ CELTNIECIBA. NOLAIDIES UZ ZEMES. SOFERI VINAI VAJAG???

G GINEKOLOGS 14.12.2011

ESMU DZIRDEJIS PAR KOKA KOLAS PAAUDZI, SPILGTS PIEMERS AIJA.

P plastalins 14.12.2011

Kaut vairak butu tadi cilveki VIDA. Aija ja butu gribejusi sen butu nomaksajusi. Stulba zose, karieti ar kucieri sij vajag.

P peteris 14.12.2011

BLONDINU KLUBS PEC TEVIS ILGOJAS.

K kontrolieris 14.12.2011

Izradas ir ieredni kas strada. VID darbiniecej pramiju.

K kazinodzeks 14.12.2011

ja ar ko jacinas tad tie ir paradnieki.

@ @@@@ 14.12.2011

par ko tev ir tas nodokļu parāds?