www.sudzibas.lv ZS Gračuļi Inficēti mājputni

ZS Gračuļi - Inficēti mājputni

Padalīšos ar savu bēdīgo pieredzi. Nopirkām 10 broileru cāļus, no kuriem vairs ir palikuši 4! Pirmais jau otrajā dienā bija beigts un pārējie ik pa dienai-divām, pa vienam vien nokrita. Tagad, pēc divām nedēļām pašu vistām arī ir tādas pašas vīrusa pazīmes! Izskatās, ka Zs Gračuļi putni nav potēti pret vīrusu infekcijām vai arī nav potēti visi! Info par vīrusu atrast var internetā. Nekas tāds iepriekš nekad mūsu saimniecībā nav bijis, ja kāda vista nobeidzās, tad tikai no vecuma! Tagad nāksies likvidēt arī pašu vistas, kuras ir labas dējējas un perētājas! Tikai pabrīdinu citus, lai uzmanās, ja kādreiz pērk putnus no Zs Gračuļi, ka neiznāk tik bēdīgi kā mums!

Z

A Anna Klementjeva 09.10.2020

Mums arī ir bēdīga pieredze, 2019.g. un 2020.g. pērkam cāļus arī nav palikuši.

W worldwide 27.03.2021

Apzināta nomelnošana un nekas vairāk. Katrai firmai ir savi trūkumi, taču šeit vairāk izskatās pēc fantāziju raksta no konkurentu puses un nekas vairāk. Jāsāk ar sevi un tad ir jāvaino citus.

W worldwide 27.03.2021

Gribu pateikt vēl vairāk, esmu uzticīgs klients jau vairākus gadus un pērku gan vistas, gan cāļus lielākos daudzumos un nekas man nekrīt, kā šeit tiek aprakstīts. Katram sava pieredze.