www.sudzibas.lv Zooliepa apkalpošana

Zooliepa - apkalpošana

20:57 vēlējos iegādāties suņu barību, taču pārdevēja, jau bija paspējusi aiztaisīt veikalu ciet, un jau taisījās prom, kaut arī veikala darba laiks līdz 21:00. un mēģināja neatlaidīgi ieskaidrot, ka jau sen 21:00 esot.

D

A Anna 06.07.2010

Hmm strīdīgs jautājums bet to noteikti var pierādīt piezvanot vadībai un pasakot šo faktu, lai pārbauda cikos tika izsistas atskaites laiks tur radās:)

S Spiegs 06.07.2010

Bļā, patīk man šie histēriķi, kas ar saviem neejošajiem/atpalikušajiem pulksteņiem taisa skandālus īsi pirms veikalu slēgšanas. Kāda starpība, cik rāda tava grabaža, ja kase ir jāslēdz 21:00 un dators tā rāda, tad kase ir ciet un tu vari bļaut cik gribi :)

A Anna 06.07.2010

Nu ne visur ir šāda sistēma varētu pat teikt reti kur:( Bet varbūt pats pati tur strādājat ja tik labi zinat?

S Sominsh 06.07.2010

Vispār tās ir elementāras lietas, kuras daudzi cilvēki zin, kuri kaut kad savā mūžā saskārušies ar darbu pie kases.

B Baiba 09.07.2010

Un par ko tad sūdzies? Visos veikalos 5 min pirms aizvēršanas vairāk neviens nenāk, lai darbinieki tiktu mājās laicīgi!

K Katt23 09.07.2010

Strādāju tirzniecība jau 5gadus un man nav bijusi šāda kases sistēma neviena no veikaliem (strādāju 3veikalos pa šo laiku)
Pēc pieredzes zinu ka veiklā pirceji nak arī bez 1minūtes 19.00 un ne reizi neesmu viņiem aizrādījusi, jo nesteidzos nebēgu no darba kā no uguns. Ir bijis ka cilveks vēl sāk kārtot līzingu un daram to kamēr pabeidzam Darbs ir jāmīl.

P pufa 10.07.2010

Nē, Katt23, darbs nav jāmīl, bet jādara!

K Katt23 10.07.2010

Ja mīl tad dara to nao sirds, bet nu cik cilvēku tik viedokļu;)

K Katt23 10.07.2010

Ja nemīl darbu var darī bet pavirši ka saka ķeksīša pēc:(