www.sudzibas.lv Zobārsts Krāpj savus klientus.

Zobārsts - Krāpj savus klientus.

Sveiki!

Esiet ļoti uzmanīgi, jo šī persona prot apvārdot cilvēkus.
Dēvos pie viņa labot zobus, sākuma likās, ka viss ir vnk perfekti, uzrādija sertifikātus, pastāstija par savu profesionalitātes līmeni, un ķērās pie apvārdošanas.
Piedāvāja ideālu risinājumu , kā lēti salabot visus zobus. Teica tā - Aizstājējus neliekot, bet izraušana, plombēšana, kariesa likvidēšana, un mutes higiēna izmaksās 50-60 LVL.
Naudu bija jāiedod uzreiz. Pēc pirmās vizītes jautāju kvīti, kuru viņš man atteicās pasniegt, bet teicās, ka iedos to nākamreiz.

Tālāk norunājām vizīti. Kad ierados Tūmes iela 15 neviens nepienāca pie vārtiņiem, zvans nestrādāja, necēla augšā telefonu.
Un vel jo projām, viņš neceļ telefonu. Viņš izkrāpa no manis vairāk, kā 50Ls

P.s. IESAKIET TĀLĀK, jo nākamais upuris var būt, kāds no jūsu draugiem, radiem, paziņām.
šis tips patstāvīgi ievieto sludinājumus ss.lv un citos sociālajos tīklos. :)

S siikais 01.04.2012

S siikais 01.04.2012

Cita sūdzība par šo personu:

A Arnita1 02.04.2012

krapj cilvekus!!! esiet uzmanigi!!!

S Skudra 02.04.2012

Krapnieks, narkomans, zaglis! 15.05.2012. notiks tiesa KL250, 275 un 253. Ceru ka viņš sedes cietuma ilgi! vai narkotikas izdaris savu lietu!

G Gunta172 11.04.2012

Mana pieredze ari ir bediga! Biju vina kliente 4 gadus! Viss bija ideali gan attieksme gan darba kvalitate, bet pedeja vizite bija kronis visam mani apzaga un pardozeja ar narkozi!

R retro_stils 13.04.2012

Pilnīģi piekrītu visiem komentāriem... Pie tam kad pēdējo reizi pētiju Tumes 15, nevar atrast arstnieciības iestāžu reģistrā, tapēc šajā kabinetā nemaz nevar veikt arstniecību nerunājot par protezēšanu un citām lietām. Pie tam arstu reģistrā tam nav uzradīta darbavieta, vienīgais ieraksts, ka viņš ir mācijies un ieraksts ZOBĀRSTS. Un tie sertifikāti apšaubāmi, cik atceros, tur bija rakstīts, ka vinš ir piedalijies protezēšanas semināra...
Ja cenas bija patiešām lētas salidzinot ar citām zobārstniecibas iestādēm, bet pēc kaut kāda laika gandrīz visus salabotos zobus bija nepieciešams arstēt velreiz, zobos uz kuriem tika uzlikti kroņi sakās iekaisums, nācās arstēt kanālus... daži zobi bija jau zaudēti... uz šo brīdi arstēšana izmaksāja 2 reizes dargāk, pie tam neskaitot protezēšanu, kas vēl ir priekšā!
Par kroņiem piedāvā ķeramiku, ar lielām atlaidēm, bet apmeklējot citu zobārstu izrādijās tas ir tikai PLASTMASA!
Zobi tika apvīlēti nekvalitatīvi, kas šobrīd prasa patiešām lielus ieguldijumus!

pieprasiju savu kartiņu, bet viņš kategoriski atteica viņu atdot, ne oriģinālu ne kopiju, ne zobu bildes, kas patieš;am turpmāk apgrutināja arstēšanu. Viss beidzās ar reālu draudēšanu...

P.S. Cik dzirdēju piedāvā arī forex pakalpojumus ka ieguldijumu pārvaldnieks, ļoti apšaubāmi, tapēc padomājiet labi!

F forekss 13.04.2012

Ja tā paskatās, tad pret viņu patreiz ir 3 aktīvas tiesas prāvas kā arī maksātnespējas pieteikums:

1. 09.02.2012: Parāda piedziņa no viņa (https://tis.ta.gov.lv/court.jm.gov.lv/stat/html/331120120209.html)

2. 03.05.2012: Pret viņu un vēl kādu cilvēku par Krimināllikuma 177 panta 3 daļu, par "Par krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, vai ja tā izdarīta, iegūstot narkotiskās, psihotropās, stipri iedarbīgās, indīgās vai radioaktīvās vielas, sprāgstvielas, šaujam­ieročus vai munīciju" (https://tis.ta.gov.lv/court.jm.gov.lv/stat/html/4522_201205.html)

3. 15.05.2012: Pret viņu par Krimināllikuma 250, 253 un 275 pantu; "250.pants. Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izsniegšana ", "253.pants. Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana ", "275.pants. Dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošana un viltota dokumenta, zīmoga un spiedoga realizēšana un izmantošana " (https://tis.ta.gov.lv/court.jm.gov.lv/stat/html/3321_201205.html)

4. 03.06.2012: Viņa maksātnespējas pieteikums (http://tis.ta.gov.lv/court.jm.gov.lv/stat/html/261120120306.html)

Kopumā ir skaidrs kāds cilvēks ir un ar ko darīšana.

S Sabina 15.04.2012

Полностью согласна с пострадавшими, я тоже пострадала от этого наркомана-дантиста, пусть сгниет в тюрьме

S Skudra 16.04.2012

Piedavaju visiem sakt žavet viņam sausiņus vai nopirkt baltas čibas!

F FTIF 16.04.2012

Šitam kretīnam vajag riktīgi purnu izdauzīt! Kamēr Jūs guļat zem narkozes viņa zobārstniecības krēslā, viņš pašiverējās pa jūsu naudas maku, kas atrodas virsdrēbēs priekšnamā un noraksta no VISA kartēm cipariņus, lai pēc tam varētu pastrādāt nākamās nelietības. Esat ĻOTI piesardzīgi no šī krāpnieka! Pārbaudiet konta izrakstus!

E Egle 16.04.2012

Sveiki, man arī nācās "ārstēties" pie šī bezkaunīga cilvēka, par ko nožēloju. Tagad paskatījos, ka atkal reklamējās kā zobārsts pa izdevīgām cenām, uzrakstīju Veselības inspekcijai lai nesačakarētu zobus citiem cilvēkiem. Lūk viņu atbilde:

Ja Jums radušās sūdzības par ārsta darbu, Jums ir tiesības vērsties Veselības inspekcijā ar iesniegumu, lai būtu iespējams izskatīt šo gadījumu un veikt pārbaudi.
Iesniegums sagatavojams brīvā formā, īsi aprakstot problēmas būtību, kā to esat izdarījusi e-pasta vēstulē. Iesniegumā jānorāda Jūsu vārds, uzvārds, kā arī papildus jānorāda dzīvesvietas adrese, personas kods, ārsta vārds, uzvārds un ārsta apmeklējuma datumi un cita noderīga informācija, vēlams norādīt arī Jūsu tālruni. Iesnieguma nobeigumā nepieciešams arī Jūsu paraksts. Iesniegumam aicinām pievienot visu Jūsu rīcībā esošo dokumentāciju, kas varētu būt noderīga lietas izskatīšanā, tai skaitā čekus.
Iesnieguma izskatīšana ir bez maksas.
Iesniegumus Veselības inspekcijai var iesniegt personīgi vai nosūtot pa pastu uz adresi: Klijānu ielā 7, Rīgā, LV-1012.
Papildus informāciju iespējams saņemt pa tālruni 67081611 darba dienās no plkst. 8:30-12:30 un 13:00-17:00.

Domāju jāuzraksta visiem cietušajiem, jo tā būs lielākā varbūtība, ka viņam tiks piemērotās sankcijas.

K kripsis 17.04.2012

Pilnībā piekrītu visam iepriekš rakstītajam, arī rūgta pieredze ar šo cilvēku.

K kripsis 17.04.2012

S Skudra 17.04.2012

Pilniba piekritu FTIF teiktajam P.A. zog naudu no naudas makam, kad tu ienes savu somu kabinetā viņš to iznes arā, pēc tam iet smeķēt un rakņajas Jūsu lietas, viss kas ir vērts var pazust P.A. kabatas(nauda, mobilais, rotaslietas, karte). Lai vērsties Veselības inspekcijā vajag čekus, bet no mums ir cilvēki kuriem ir čeks, man personīgi viņš nav devis. Un ziniet, ko man visvairāk uztrauc! manuprat tur visa ģimene ir saistīta krāpšana. Jo nav saprotāms kabinēts atrodas tēva privātmājā un es nedomāju ka viņš nezin ar ko nodarbojas viņa dēls. Ja man būtu tāds dēls es izmestu viņu no mājam, bet viņi atļauj tam krapt cilvēkus. Es domāju ka labākais variant lai P. A. nevarētu nodarboties ar zobārstniecību vajag rigtīgi salauzt viņam rokas!
Es īpaši neustraucos, jo es ticu ka būs laiks kad P.A. atbildes par visu! Un ja P.A. tu pats šo lasi: "Baidies kad tu esi mājas, kad tu iznāc arā, kad tu atrodies Tumes iela 15, pat kad bērnu ved bērnu dārzā, jo tāvs laiks drīz jau būs klāt-laiks saņemt nopelnīto!"

K kripsis 18.04.2012

Ģimenes uzņēmums, ieguldiet, ja gribat uzdāvāt viņam savu naudu http://ftif.eu/index.php?show=aboutus

R Reds 20.04.2012

Pilnīgi piekrītu, par laimi zobus pie viņa labojis neesmu, bet šis cilvēks arī mani ir nekaunīgi piekrāpis un apzadzis, tuvākā laikā plānoju vērsties policijā ar iesniegumu. No šī cilvēka ir ļoti jāuzmanas.

F friotenn 21.04.2012

Kāpēc visi ir tik anonīmi, ja jau jums ir taisnība. Šitādu murgu es vēl nēesmu dzirdējis un redzējis. Es pats personīgi pazīstu viņu. Un es personīgi galvoju, ka tā ir viņa personības apmelošana un nomelnošana. Visīstākais BLACK PR. Nekas, tie kas ir uzsākuši šo murgu, izsakot gan atklātus, gan slēptus draudus pašus jānozīmē viņu izteikumiem. Šajā sociālajā tīklā, palasot arī citas rubrikas, gandrīz visi komentētāji pārkāpj Latvijas Republikas Krimināl Likuma pantus.
Jūs vispār zināt, ka nevar bez cilvēka piekritības trešajai personai publicēt viņa fotogrāfiju.
Visu cieņu, izrādot komentētājiem. Es šodien pat noinformēšu viņu un silti viņam ieteikšu vērsties valsts policijā, lai noskaidrotu "siikais" personību, lai sauktu pie atbildības. Ņemot vērā, ka esmu jurists, varu droši pateikt, ka viņš ir pārkāpis vairākus LR KP.
Es vienmēr esmu zinājis, ka Latvijā ir obskurance, nabadzība un analfabētisms. Šādus neslavas cēlājus var ļoti viegli atklāt. Mīļie cilvēki, domājiet paši, nelasiet visu, kas ir rakstīts uz sienām un neņemiet tuvu pie sirds, ja jūs komentējat tādas lietas par Pauli tad es varu apgalvot 100%, ka paši nēesat bijuši ar viņu saskarsmē. Viņš ir kompromisa cilvēks un nekad pirmais neies uz konfliktu.
Ar cieņu,
A. Zilgalvis.

U uzmetiens 22.04.2012

Diezgan muļķīgi reģistrēties ar to pašu niku ar kuru reģistrējies citur un izlikties par a. Zilgalvi. Un ja jau uzskati, ka šeit paustais nav taisnība, kāpēc slēpies?

(http://www.myfxbook.com/members/friotennn) & (http://svetki.Apollo.lv/svetki/profile?User=565241)

S skabarga 23.04.2012

Pilnībā piekrītu visam iepriekš rakstītajam, arī rūgta pieredze ar šo cilvēku.

K kelt 26.04.2012

Имел несчастье воспользоваться услугами этого господина. Редкостный подонок и лжец. Если Вы будете с ним общаться не верьте НИ ОДНОМУ его слову. Он врет как дышит. А свей хвалебной одой самому себе любимому повеселил. Всех нас он за идиотов держит.