www.sudzibas.lv zobārstniecība Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece

zobārstniecība - Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece

Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece.Naudu par darbu prasa uz priekšu, labo zobus reti sūdīgi, bieži maina darba vietas un pazūd ar avansā paņemto naudu, nekādus čekus nedod, kad paprasi čeku tad ar baigo izbrīnu skatās uz tevi...man tā bija-paņēma 400 ls zobu protezēšanai un viņu izsvieda no darba, jo saimniece saoda, ka viņa naudu bāž ka batā un vēl algu saņem un vēl firmas materiālu izmanto...kidala ārsta uzsvārcī, uzmanieties!

K

E Endija 07.11.2009

Nevajag aizlaist savas mutes tik tālu, ka zobārstam jākarās augšā, lai jūsu zobus savestu kārtībā.Pēc tam jūs vēl garantijas prasat un visu vainu noveļat uz zobārstu.:(

K karlis 08.11.2009

sekojet saviem zobiem!

D dagna 10.11.2009

zobārste ar nenosakāmas izcelsmes pumpām uz sejas un netīriem nagiem-murgs kaut kāds...un ar zobu urbi vēl savus nagus patīra brīvajā laikā...pret pumpām tādā vecumā vajag ko hormonāu palietot.Hormonu līmenis nav sabalasēts Jeļenai, vai bārda viņai neaug?Vai klitors nav palielinājies kā krāniņš?Šitās parasti ir nogrbējušās aktīvās lezbietes.

V vikii 07.12.2009

ko var tie zobārsti gvelzt. es pēc savas pieredzes zinu: zobus tīru katru dienu, vismaz trīs reizes dienā, skaloju muti bieži ar speciālajiem līdzekļiem. par zobiem rūpējos kopš pirmā piena zoba manā mutē, protams no sākuma vecāk, i bet kad varēju jau pati to darīt, vienmēr zobus uzmanīju. pie zobārsta bērnībā man nācās iet ik pēc trīs mēnešiem, diemžēl ar visu kopšanu bija caurumi. saldumi man nekad nav garšojuši. bērnībā vispār šokolādes konfektes varēja traukā sapūt. labi ja vienu pusgadā apēdu, vairāk garšoja dabīgas ogas un dārzeņi, vel joprojām tā ir. labāk graužu burkānu konfektes vietā. bet diemžēl arī ar visiem pūliņiem un fluora tabletēm un fluora maskām zobi man bojājas vienalga un katru pusgadu atrod man vismaz divus caurumus. man ir tikai 28 gadi. un gandrīz visi zobi sablombēti. un viss tikai tapēc, ka slimoju ar autoimūnām saslimšanām un no zālēm zobi cieš it īpaši no astmas zālem. tā ka nevajag te gudri muldēt, ka ja zobus tīrīs, tad caurumu nebūs, būs gan ti caurumi, it īpaši ja esi alerģisks un astmātiķis. tagad bērnu astmātiķu un alerģisku ir vairāk nekā pieaugušo ar tādām kaitēm.

V Vanda 13.02.2010

Endija, nevajg melot. Man ir uznemums, kurs tirgo ar zobarstniecibas meterialiem un iekartam.Nav zobarstniecibas materiali tik dargi. Vismaz reizi menesi ir akcijas uz plombejamiem materialiem. Otrkart, atveru savu zobarstniecibas kabinetu un tagad redzu, cik materiala aiziet uz plombem. Ja zobarsts rauj, plombe un proteze, zobarsts nopelna vismaz 1000. Cekus pacientiem ir jadod, jo daudzi ir apdrosinati, otrkart 25% ver atgriezt no VID.

E Endija 14.07.2010

Nesaprotu, kāda Jums daļa gar ārsta privāto dzīvi, kolienat viņas makā un interesējaties par vīriešiem?
Vanda!
Ja tiešām tirgojat zobārstniecības materiālus, labprāt ar Jums sazinātos.Uz pēdējo akciju Plandents man piedāvāja gaismas materiālus par tādu cenu, ka man mute palika vaļā.

A Anna22 10.06.2016

Zobārste Kovza (Aura centrs, Valeo centrs)

Ļoti rupja daktere. Viņai ar lopiem jāstrādā, nevis ar cilvēkiem. Esmu šokā. Laikā, kad klients maksa naudu - tādā attieksme. Vienkārši ārprāts.