Zobārsniecība "Elita'" 4.stāvs - Kvalitātes trūkums

Sveiki, gribēju brīdināt par dr. Zirni, viņa pirmkārt nemācēja sataisīt zobu, otrkārt mēneša laikā izkrita plombe, kuru atteicās parlikt...tikai viss sliktākās atsauksmes...Grūtniecēm vispār neiesaku iet pie viņas, esmu to izbaudījusi uz sevis...

R rikko 19.01.2011

Pacients protams, vislabāk zin, kāpēc plombe izkrīt mēneša laikā un arī prot taisīt zobus:DDDDDDD
es dr. Zirnes vietā pacienti aizsūtītu uz Dzirciema ielu, lai pabauda attieksmi:DDDDDDDDDDD un pievienotu viņu melnajam sarakstam, lai arī citi zobārsti zin, no kuriem pacientiem ir "jākratās" vaļā.:D

I Inokentijs 19.01.2011

Plaša profila zobārsts, ja vēl grūtnieces apskata !? Varbūt vēl neesi grūta ? Ja jau brīvdienās pabučojies, tad jau vēl nevari sevi par grūtnieci saukt !

K kurmis 19.01.2011

Vai tiešām tā ir 'jābļaustās i-netāa, ja kādam kaut kas nepaīk vai neizdodas, tā ir vnkarši cilvēku savstarpējā komunikācija utt, citam varbūt viņa ir pat ļoti laba zobārste.

A Anita 19.01.2011

Visu zināšanai, kā grutniece biju pirms 4-triem gadiem...tākā...
Bijām dzirciema ielā pie ārstes, ļoti laba, starp citu.Pateicoties viņai, arī "godājamā" dr. Zirne atdeva man naudu, par "salaboto zobu".
Es vispār, kā jau visi šeit, izteicu savu pieredzi par konkrēto arsti...

R rikko 19.01.2011

Pirms 4. gadiem biji grūtniece un atcerējies, ka tagad jāpasūdzas?
Nuja, institūtā viens otrs iedomājas, ka var pārējos zobārstus nolikt, kaut paši tur tik perfekti būtu:D
Ceru, ka Tev pamatīgu naudas summiņu par to zobu nokāsa, kā jau institūtā pienākas:DDDD

š Šarlote 19.01.2011

Rikko, tev kautkāda īpaša interese šai gadijumā!

R rikko 20.01.2011

Tikai kā kolēģim.
Ir iets tam visam cauri.Un zinu, kuriem pacientiem var, un kuriem nevar uzticēties.Tiem, kuriem nevar, tos pa tiešo uzreiz sūtu uz Dzirciema ielu, lai krāmējas.
Parasti gan uzzinot. cik tur jāmaksā, fiksi skrien atpakaļ, bet viss, vilciens aizgājis:)

M McSara 20.01.2011

Ai nu kāds sviests!!! Man arī zobārste sutīja uz to institūtu, bet tikai tāpēc, ka mans gadījums bija komplicēts un vajadzēja operāciju! Viņa pat sazvanīja institūtu, ieteica ārstu! Pēc tās operācijas turpināju iet pie savējās zobārstes. Tā nav, ka kuriem nevar uzticēties sūta projām!! Man tā zobārste ir jau gadiem, gan ne Elitē, bet tas tā.

M Mārtiņš 16.04.2011

Mēs abi ar sievu ejam tieši pie dr. Zirnes vairāk kā 10 gadus un gribam teikt, ka esam abi apmierināti ar zobārstes darbu. Pat esam ieteikuši saviem draugiem un viss ir OK.

V vita 16.04.2011

Nesaprotu tekstu-pacienti, kuriem nevar uzticēties.Kāda veida uzticība tiek prasīta un gaidīta? Vai uzticības zvērests arī jādod?Un kā ārsts atšķir uzticamos no neuzticamajiem?Man vissvarīgākais ir, lai es varētu uzticēties zobārstam.Nekad neesmu domājusi, vai ārsts man uzticās.Tas gan man ir vienalga.Svarīgi, lai darbs būtu profesionāls, palīdzība kvalificēta, plombes turētos, konfliktus ar pacientu ārsts prastu regulēt un kļūdas labot.Bet vēl svarīgāk, lai kļūdu nebūtu.Sarežģītākās situācijās vienmēr braucu uz institūtu, attieksme vienmēr ir laba, darbs profesi0nāls, samaksa adekvāta.Tā ka cienījamais zobārsts, nebiedējiet pacientus ar Dzirciema ielu.Starp citu-zoba raušana man tur bija ātra, bez pārdzīvojumiem un komplikācijām un naudu paprasīja mazāku, kā parastā poliklīnikā.

P Paula 21.01.2013

Labdien! Vēlos padalīties ar pieredzi, ka man gāja pie dr. Zirnes. Kopumā nevaru neko tādu sliktu teikt, izņemot, ka cenas tur trakās. Atnācu pie viņas ar iekaisumu (manējā ārste bija atvaļinājumā), bija jāliek zāles, jāveic kanāla tīrīšanu, samaksāju par 3 apmeklējumiem 90.00Ls un vēl nebija ielikta pastāvīga plomba. Tāpēc atteicos no viņas pakalpojumus un aizgāju pie savas ārstes pabeigt uzsākto. Par līdzīgu situāciju savā poliklīnikā (09.2012) samaksāju (2 apmeklējumi) 27.00Ls (ar balto plombu). Bet Zirnes kundze piedāvāja sudrabu plombu par 20.00Ls. Domājiet paši!