. ....kl 17.06.2009

Tev ātro palīdzību izsaukt?????

L liene 17.06.2009

atros nvajag, bet jeela gan taa zivs bija

H Hrjusha 17.06.2009

Būtu uzlikusi uz panas un izcepusi.

P pasažieris 25.06.2009

Lai palīdzētu raksta autoram jākonfiscē un jāiznīcina visas Latvijas zivis
un steidzīgi jāaizklapē ciet visus veikalus kur tās pārdeva :D

U Uģis riktigais 25.06.2009

Nu paga, tad nepareizo Tev iepakoja? Vajag ar pirkstu rādīt un sekot lidzi;)/kam negadās/

P pufa 25.06.2009

Kas mums tagad jādara? Jāpārkūpina tava zivs?

. ....kl 25.06.2009

Veikals jau tās zivis nekūpina. Pretenzijas jāizsaka kūpinātājiem.

S sancho 25.06.2009

Lienīt, kas mums tieši ir jādara???Saki, bērns, mēs jau ar lielāko prieku skrienam, mums darīt nav ko un nenoliedzami---tā tik tiešam ir pasaules mēroga problēma:D:D:D

U Uģis riktigais 26.06.2009

Pareizi, Sancho, galvenais patusēteis :))

L liene 27.06.2009

veikala pardeveja teica pasu kupinaatas kam tad sudzeties ja ne veikalam.unSancho es varbut deru vecasmammas, puisit.

S sancho 27.06.2009

Piekrītu Lienītei---ar šādu rakstīšanas stilu un pareizrakstibu deri vai nu vecasmammās vai ari 5 gadīgos bērņukos, tāpēc jau rakstīju Lienīt, bērniņ!!!:D:D:D
p.S.Ak veikalā tā teica??Tad jau sākuši turpat veikalos zivtiņas kūpināt:))))

U Uģis riktigais 27.06.2009

Apmeram sapratu. Veikalnieki paši kupina, tad pārdod.Bet nu laikam kaut kas nav izdevies.Ļoti žēl, jo tika laikam samaksāts par labu preci.

L liene 27.06.2009

tu sancho esi piederigs pie veikala laikam.nu tad iegriezies biezak te dzirdesi atsauksmes, ja ta turpinasi.

R rencis 29.06.2009

iegaaju veikals drausmītgs - TAD EJ PROM, KAS VIENS VEIKALS VAI??!!