www.sudzibas.lv Zilie celtnieki turpina iekarot pasauli Palīgstrādniekam prasa CV or fotogrāfiju

Zilie celtnieki turpina iekarot pasauli - Palīgstrādniekam prasa CV or fotogrāfiju

Sludinājumu portālā SS viens pediņš ielicis re - kādu sludinājumu: "Vajadzīgs palīgstrādnieks - celtnieks. Darba alga bez nodokļiem 220, - Ls/mēnesī. CV ar Jūsu fotogrāfiju sūtīt uz e-pastu. Izskatīsim tos CV, kas būs ar foto."
Šeit ir links: http://www.ss.lv/lv/work/are-required/builder/

A Andrejs 08.11.2009

Vnk esmu zilacains blondīns, kuri labi kotējas...darba tirgū:))))Foto taču tur prasīts, vai ne???Tādēl ārējam izskatam ir nozīme, vai ne???Aita...

J jurka 08.11.2009

jā es vienreiz kad strādāju uz kuģa par mežsargu, veicu minetu bocmanim, tas loceklis smirdēja pēc sūdiem.un tad vēl runā ka uz mūsu kuģa nav homoseki.viņi ir visur un vienmēr, pat mākleri, nupat izlasīju šajā portālā.Pat šovā Nasha Rasha frēzētājs Ivans Duļins, kurš visu laiku mēģināja visādi pielauzt ceha priekšnieku Mihaliču.

A Andrejs 09.11.2009

Fui, cūcīgs gan tas bocmanis bijis, es jau gan esmu tīriņš un smaržīgs kā jaundzimis sivēntiņš..:D

R rojs2 09.11.2009

Ak, Andrej, a tu pierādi!

A albis 10.11.2009

labāk Andrei ģerži bodrei.

H haahh 10.11.2009

A kaa gan mezhsargs var straadaat uz kugja? sviests...

A Andrejs 11.11.2009

Roj, saldumiņ, izrādās, tu arī esi kārumnieciņš:D:D:D Albi, viss čikiniekā, turu visu gatavībā!!!