www.sudzibas.lv Zilie celtnieki turpina iekarot pasauli Palīgstrādniekam prasa CV or fotogrāfiju

Zilie celtnieki turpina iekarot pasauli - Palīgstrādniekam prasa CV or fotogrāfiju

Sludinājumu portālā SS viens pediņš ielicis re - kādu sludinājumu: "Vajadzīgs palīgstrādnieks - celtnieks. Darba alga bez nodokļiem 220, - Ls/mēnesī. CV ar Jūsu fotogrāfiju sūtīt uz e-pastu. Izskatīsim tos CV, kas būs ar foto."
Šeit ir links: http://www.ss.lv/lv/work/are-required/builder/

J Jānis 05.11.2009

Uz pārrunām jāierodās stringos. Ha-ha-ha.

č Čaumala 05.11.2009

Geju puikas, paskaidrojiet neizglītotiem ļaudīm, kā tur īsti ar jums notiek?
-Vai viens visu mūžu griež dupsi otram un tas otrais visu mūžu stumj stoķi tam pirmajam?
-Vai pirmais 22.15 iestum otrajam, pec tam 22.25 otrais iestumj pirmajam?
-Vai arī kaut kā savādāk?

H Hilarija 05.11.2009

Man arī bērni prasīja, es nezināju, ko atbildēt. Tiešām, kā tur īsti ir? Varbūt kāds zin?

Pedini ir topa!

E Esseseseseseseses 05.11.2009

mjaa, nu vispaar reti ir dzirdets, ka celtniekiem foto prasa...un 220, - ls meenesii - muusdienas tas tacu ir izsmiekls...pie tam bez nodokljiem...

H haahh 05.11.2009

Un pederasti meedz arii atsuukaat viens otram un laiziit starp pakaljas vaigiem...

E Esseseseseseseses 05.11.2009

. (komenteetaajam ar niku 'punkts') - no kurienes taads inside knowledge?

H haahh 05.11.2009

Daudz celjots pa pasauli un daudz kas pieredzeets satiekot daudz interesantu cilveeku, kaa arii filmas redzeetas.
p.s. Neesmu gejs un man ar to nav nekaada sakara.

H Hugo Djego 05.11.2009

Punktam gan baigā interese skatīties tādas filmas ;)

K karlis 05.11.2009

komentetais punkts patiesiba ir G punkts, latents homoseksualists

R rojs2 05.11.2009

Un Melānija laikam ir pārgribējusies vecmeita, ka gejus apskauž. sak, viņi var dabūt vīrieti, a šī ne.
Bet cv ar foto vispār ir diezgan normāla mlieta. Tur nekas gejisks nav.

K karlis 05.11.2009

kas ir gejisks un kas nav?
ja stradniekam CV vajag stringos bildi tas ir normals gadijums?

R rojs2 06.11.2009

Es gan linku neapskatīju, bet citātā par stringiem nekas nav minēts.

U urbis 06.11.2009

minets stringos, vai menets bez stringiem?

H Hugo Djego 06.11.2009

Par zilajiem celtniekiem točno ir fantāzija.Ja darba devējs meklē sakarīgu cilvēku, viņs grib redzēt purnu, kurš meklē darbu.Tas nu nemaz nenozīmē, ka darba devejs ir zilais!
Mana tiešā prieksniece ir sieviete.Iestajoties darbā arī bija jāiesniedz vairākas fotogrāfijas.
Ir kaut kādi noteikumi, kas jāņem vērā.Ja gadijuma esmu cilvēks-ņeviģimka, tad nevaru to vai citu darbu darīt, jo neviens nezinas, ka esmu darbā un tapēc nemaksās algu!

Z zilais 06.11.2009

Ieperciet lubrikantu un priecajaties :):):)

A albis 08.11.2009

baigi forši jebļa so strahom, rakom devītajā stāvā uz balkona bez margām.jo drāztajam visu laiku jākāpjas atpakaļ lai nenokristu.

A Andrejs 08.11.2009

Jopcik, veči, es eju jūsu pulciņā, man šitās lietiņas patīk...esmu glīts blondīns ar zilām actiņām, celt gan neko nemāku, bet ļaujos visiem...man ir mazs, vingrs dupsītis, ja kas...

O oggm 08.11.2009

kaadeelj tad uzreiz zilacains blondiins??
un vispaar-kaadeelj lienat citu gultaas..ne viens tachu jums neprasa kaa juus TO darat

K kakulacis 08.11.2009

jutama sudu smaka ar cementa piegarsu... :)
pedini visur, pat celtniciba :)