Ziemeļvalstu ģimnāzija - Slikta skola

Nevediet savus bērnus uz šo skolu. Skolotājas ir nekompetentas, stundās bērni staigā pa klasi, bērni tiek atstāti bez uzraudzības. Pirmo klašu telpās smird pēc urīna jo tualete ir turpat un visa klase smird. Sports praktiski nenotiek. Ja tu skolotājiem nepatīc tad vari aizmirst, ka tavam bērnam ies labi. Skolotāji izsaka komentārus par bērna apģērbu, un māca tev kas tavam bērnam būtu jāģērbj. Skolotājas uzvedas kā klaču tantes savā starpā. Mājasdarbu praktiski nav. Mazās skolas vadītāja Baiba pieaugušos uzrunā kā bērnus. Kautgan šie novērojumi tika izdarīti krietni pirms karantīnas, varbūt kādam noderēs un jūs neiztērēsit savu laiku vedot bērnu uz šo skolu, kur papildus materiāli nav un mūžīgi kautkas ir jāperk. Neadekvāta attieksme pret vecākiem, nez varbūt tāpēc ka tu izskaties labāk un pelni vairāk naudas!

P

O Oh well 22.04.2020

Mājasdarbiem (burtnīcas un rakstāmgalds) arī nevajadzētu būt. Vislabāk, ja mazajās klasēs būtu speciālie projekti, kas jāpilda kopā ar vecākiem.

Paldies Baibai, kas nepakļaujas pārspīlēti formālajai komunikācijas formai. Tie visi jūsotāji un vēlējuma izteiksmes lietotāji nu nekādi nepalīdz veidot konstruktīvu komunikāciju.

Ja konkrētais vecāks savu sāpi nespēj atrisināt tiešā veidā izrunājoties ar Baibu, tad ir acīmredzams, ka Baibas priekšgājēji, kas ir skolojuši šo konkrēto subjektu, nav izcēlušies ar labiem darba rezultātiem.

P patriots771 24.04.2020

Tev kautkāda personīga sāpīte?