www.sudzibas.lv Ziemeļlatvijas Mežsaimnieks Līguma noteikumu nepildīšana

AtrisinātaZiemeļlatvijas Mežsaimnieks - Līguma noteikumu nepildīšana

Ziemeļlatvijas Mežsaimnieks neievēro līgumā noteiktos samaksas termiņus. Tika parakstīts līgums par cirsmas pārdošanu, līgumā noteikts, ka 5 dienu laikā pēc tā parakstīšanas jāveic cirsmas pārbaude un pēc tam 5 dienu laikā jāveic arī naudas pārskaitījums. Cirsmas novērtēšana veikta, līgumā noteiktie termiņi pārkāpti, bet nauda nav ieskaitīta. Vairākas reizes zvanot Ziemeļlatvijas Mežsaimniekam, viņi katru reizi nosaka, citu naudas pārskaitīšanas laiku. Vispirms teica, ka nauda būs 2 dienu laikā (tas ir pēc pārkāptajiem līguma termiņiem), protams, ka arī tas netika izpildīts. Atkārtoti zvanot teica, ka jāgaida vēl. Šis ir uzņēmums, kas pats neprot lasīt savus līgumus. Noteikti neiesaku ar viņiem sadarboties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta NM08 03.06.2022

No uzņēmuma Ziemeļlatvijas Mežsaimnieks tika saņemts izvērsts skaidrojums un objektīvi pierādījumi par praktiskajiem apstākļiem, kas radījuši aizkavēšanos līgumā noteiktajos termiņos un naudas izmaksā. Šobrīd situācija ir atrisināta un nekādas pretenzijas no klienta puses netiek izvirzītas. Sūdzība tuvākajā laikā no portāla tiks izņemta, lai neradītu nepamatotu kaitējumu uzņēmuma reputācijai.

N

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes