Ziemassvētku atlaides - Atlaides - fufelis!

Tagad ir Ziemassvētku laiks un tirgotāji lai nogrābtu vairāk-ievieš atlaides! Tikai jautājums, kādas ir tās atlaides?
Iegāju vienā veikalā-lai nopirktu krustdēlam Ziemassvētku dāvanu. Pārdevējs - pati laipnība, piedāvāja visu ko vēlējos. Kad prece bija izvēlēta, cena 5,95Ls, pārdevējs man saka mums ir atlaide 20%. OK! Lai iet. Pārdeva man šo preci ar atlaidi, samaksāju 4,76Ls.
Mājās taisījos šo dāvanu iesaiņot, bet dāvanām parasti plēš nost cenu zīmes, arī es tā pat izdarīju. Cenu zīmē bija rakstīts 5,95Ls, noplēsu, zem tās vēl viena cenu zīme, uz tās 4,70Ls. Nu moins! Kur tad tā solītā atlaide?
Tirgotāji jau tik slinki palikuši,ka līmējot jauno cenu zīmi, nevīžo noplēst veco! Rezultātā, par kādām atlaidēm mēs runājam? Kārtējais fufelis un cilvēku mānīšana!
Mani protams tas nepārsteidz, jo neviens tirgotājs Latvijā nekad savai precei nav devis jūtamu atlaidi, jo tā jau viņš strādās ar mīnusu. Tāpēc es esmu kategoriski pret to, ka tirgotāji izmanto vārdu "atlaide"! Tā nav nekāda atlaide, bet gan cenu korekcija.
Pagājušajā gadā Ziemassvētkos biju ASV. Lūk tur tiešām ir atlaides, tāpēc nemaz nebrīnos, ka cilvēki naktīs stāv rindās, lai tiktu pirmie iekšā, jo preču skaits ar atlaidi ir ierobežots. Ja LCD televizors pirms atlaides maksā 399,99 USD, bet ar atlaidi 99,99USD. Tā lūk ir atlaide.

TĀPĒC GRIBĒTU MŪSU TIRGOTĀJIEM IETEIKT NEMĀŽOTIES UN NEMĀNĪT PIRCĒJUS!!!