Ziedu salons "Linda" Vecrīgā Zirgu ielā - Pušķi

ATĀ "LINDA" !!!

Sveicināti visiem skaistu ziedu pušķu cienītājiem!

Vēlos padalīties savā pieredzē par šajā salonā "Linda" pēdējā laika pārdevēju attieksmi un pušķu taisīšanu. Pēdējā laikā salonā Linda ir parādījusies tāda tendence kā nevis pušķu taisīšana, bet kaut kādu slotas kātu gatavošana, arī puķes reizēm mēdz būt vecas. Kopš 2010.gada septembra ļoti ir pasliktinājusies pārdevēju attieksme, izejot no salona nez kāpēc ir izbojāts garastāvoklis un visa diena. Vienreiz biju pasūtījusi pušķi, kuru aiznesot uz darbu (attālums 30m), sāka birt hrizantēmu ziedlapiņas. Pušķi arī bija sataisīts bezgaumīgi, kā pārdevējas mēdz saukt "puķu salikumu". Ja kāds zina, tad tas pušķis vizuāli izskatās tā, ka katra puķe atsevišķi atrodas lielā attālumā viena no otras un pa malām zaļumi, kuri arī nokarājas katrs uz savu pusi - HAOSS, NEVIS PUŠĶIS !!! Kad nesu pušķi atpakaļ, apvainoja, protams, mani, ka esmu ne tā nesusi, ziedi ir svaigi utt. - tāds nepatīkams uzbaruciens. Taču, kad pušķi paņēma un aiznesa uz iekštelpu, kur tie tiek sataisīti, man viņu pārtaisīja un, iznesot tomēr, atzina, ka tomēr, jā puķu ziedlapiņas birst. :( šī bija viena no manām vilšanām, jo ir bijis tikai divas reizes, kad tiešām uztaisa skaistu ziedu pušķi, nevis slotas kātu vai haotisku kā viņi dēvē žiedu slaikumu.

MANS PĒDĒJAIS APMEKLĒJUMS - vairs uz turieni neiešu, jo, atkal kārtējā vilšanās. ATTIEKSME - UNIKĀLA, aizejot un kārtējo reizi palūdzu un uzsvēru vienkāršu, vieglu, pušķi siveitei un parādīju ziedus baltā krāsā gerberas, sīkas margrietiņas un vēl tādas baltas puķes līdzīgas magonēm, tikai ar pilnu viducīti.

Manas VĒLMES bija:
1) vienkāršu pušķi ar zaļumiem uz nākošo dienu;
2) izvēlēties puķes, lai palīdz (konsultāciju) saderību, tās atlikt atsevišķā vāzē, jo rīt tam atbrauks pakaļ;
3) pakaļ brauks vīrietis, kurš no puķēm neko nesaprot, tāpēc lūdzu vienkārī pielikt zaļumus klāt un sasiet nākošajā dienā.

ATTIEKSME:
jā viņa (pārdevēja) saliks manis uzrādītās puķes uz ko man iepletās acis. Vēl kaut ko? Es saku, 'jā, kad gribētu konsultāciju, vai tās puķes vispār iet kopā? Jā, iet kopā, kaut ko jau saliks. Man nevajag kaut ko, man vajag vienkārši pielikt klāt zaļumus, bet BEZ TĀDIEM ZAĻIEM UZ VISĀM PUSĒM KARĀJUŠAJIEM LAKSTIEM, KA MAN TĀDI NEPATĪK, un sasiet, tas arī ir viss. Pārdevēja piedāvāja man salikt uz vietas, o.k., piekritu, bet piedāvāju tikai izvēlēties puķes un tās atlikt nesasietas, jo mājās vest negribās, ir karts un bail, ka tās novītīs. Nē, tam nozīmes sasietas vai nē, viņa taisīs tagad pušķi, nu labi, piekritu. Man atnesa : apakšējā daļā guba ar sīki saplūkātām amrgrietiņām, uz augšu virzās gariem kātiem 3 gerberas un pa vidu iespraustas 2 baltās puķītes un kaut kur arī frēzija un protams, nez kāpēc, tieši ka teicu, ka neveaj tos karājušos uz visām pusēm zaļos lakstus, iesprausti nevis saļi, bet tādi balti ar maziem ziediņiem. Netālu stāvēja smuks pušķis - vienkārši ziedi sasieti kopā, kuriem arī bija zaļie laksti. Parādīju, ka līdzīgi kā šo, tikai bez tiem lakstiem. Uz ko man atbildēja, pēc ka tas izskatīsies un vispār, KA ES VARU NOPRITK PUĶES, VIŅA MAN IEDOS ZAĻUMUS UN LENTĪTI, LAI ES MĀJĀS SIENU KĀ MAN VAJAG !!! UNIKĀLI ! SALONS, kurā nav iztēles, kā rūpnīcā taisa vienveidīgus puškus. Es stāvēju abstulbusi, jo puķes jau ir sagraizītas, nesapratu man tagad jāpērk šīs jau izplūtkās puķes ? Un pašāi jāmēģina kaut kas veidot mājās, ja sākumā pateicu visas savas vajadzības ?

REZULTĀTĀ:
Pušķi pārtaisīja par zobenveidīgu, garš ZOBNS apvīts ar puķītēm :(, fui! Samaksāju naudiņu, pušķi sataisīja, kaut lūdzu atlikt un vienkārši to sasiet nākošajā dienā. Zobens jāpaņem uzreiz līdzi, vismaz izdevās pārliecināt, ka paņemšu vakarā. ZOBENU - NEPAŅĒMU, jo garastāvoklis ir sabojāts un PASĀKUMS ir ĻOTI, ĻOTI svarīgs, uz kuru es ar tādu NEVARU IET! Nieviena no manām vēlmēm netika izpildīta, VISS NOIGNORĒTS, pārdevēja tā kā NEDZIRD, vai negrib dzirdēt. NEZ KĀPĒC TIKA UZSPIESTA VIŅU GRIBA, NEVIS PIEMĒROTS MANĀM VAJADZĪBĀM !

TIE NAV FLORISTI, KURI PIEDĀVĀ MAN PAŠAI SASIET PUĶES MĀJĀS ! Ja man vajadzētu to izdarīt, ietu UZ BĀZI ieprikties puķes un neietu uz kādu tur SALONU !

INFORMĀCIJAI:

kamēr mēģinājām atrast kopīgu valodu tika nopirkti vairāki pušķi - VISI KĀ VIENS VIENĀDI, TIKAI PUĶES DAŽĀDAS . PRINCIPS: PUĶES VISĀ GARUMĀ, DAŽAS UZ LEJU NEDAUDZ ĪSĀKAS UN PAŠĀ APAKŠĀ PUĶU GUBA UN ZAĻI LAKSTI UZ VISĀM PUSĒM ! MANUPRĀT TĀ MODE UZ TIEM LAKSTIEM JAU SEN IR GARĀM, NU CIK VAR JAU VIENU UN TO PAŠU TAISĪT. PĀRDEVĒJĀM IESAKU - UZ KURISEM, MUDĪGI ! KAUT GAN, MAN JAU VIENALGA - VAIRS TIEŠĀM NEIEŠU, KAUT BIJU PATSTĀVĪGAIS KLIENTS !!!

ATĀ "LINDA" !

K

I Irēna 11.02.2011

Vai tik te nerunā konkurenti! ;)

Z Zinaida 11.02.2011

Zirgu iela-Zalupa konskaja.

R Ruta 11.02.2011

bet kapec tad vajadzeja pirkt, ja neapmierina ne izskats nekvalitate????

K Kristīne 11.02.2011

Konkurenti ? Smieklīgi, ne mans bizness, ne mana darīšana, VIENKĀRŠI TĀ NAV VIENĪGĀ REIZE UN SABOJĀTĀ DIENA !!!

K Kristīne 11.02.2011

Nezinu, kā var nepirkt, ja puķes jau ir apgraizītas, pušķis uzmeistarots (nevis gatavs jau stāv) un neviens jau nepiedāvā iespēju neņemt ! Kā arī nepiedāvā iespēju to pārtaisīt no jaunām puķēm, pārtaisa jau no tām pašām jau sadalītām un apgrieztām un sagrieztām. SĀPE jau nav samaksātā naudā, bet gan ATTIEKSMĒ ! Lasiet uzmanīgāk par ko ir stāsts !

Z Zinaida 11.02.2011

Da tam vse musulmane.(apgraizīti)

R Ruta 11.02.2011

Kaut vai pukes jau sagrieztas - ja prece neatbilsts klienta velmem!
Principa jautajums, vereji vienkarisi aiziet un pasutit ziedus jedziga salona.
Ja restorana atnestu edienu ar ieceptu matu, vai tad ari estu un maksatu tikai tapec ka jau pagatavots? Tacu ne!
Veiksmi salonu izvele nakamreiz!!

O o 11.02.2011

MAN arī vakar SAULE SPĪDĒJA acīs, bet es turpināju SKATĪTIES, jo viņa taču spīdēja, tagad VISI vainīgi, ka skatījos. Ja SPĪDĒS vēl rītdien, tad VIENALGA skatīšos, lai būtu vēl VIENA DIENA sabojāta.

A aija 16.02.2011

LINDA-IR MANI MĪLULĪŠI!!!JA IR KĀDAS DOMSTARPĪBAS-VAJAG UZREIZ RISINĀT, UZ VIETAS!!! ..
VARBŪT ĻAUT FLORISTAM STRĀDĀT...NEVIS VISU LAIKU VIŅU `BAKSTĪT`...??!!!...
VARAT PASAUKT CITU PĀRDEVĒJU-SALONĀ VIŅAS IR VAIRĀKAS...VARAT PASAUKT VADĪTĀJU-VIŅA IR ĻOTI PRETĪNĀKOŠA!!!... ESIET VIENMĒR AR POZITĪVU ATTIEKSMI !!! SMAIDIET...UN PASAULE JUMS SMAIDĪS PRETĪ!!!TĀ JŪS KĻŪSTAT PAR FORŠO PASTĀVĪGO KLIENTU!!! TĀ JŪS SMAIDOT SAGAIDĪS NE TIKAI `LINDĀ`!!! :)

M Misha 21.02.2011

Vai tad tas ir vienīgais puķu veikals Rīgā?!!