Ziedkalni Julija Troksne - Krāpšana

Labdien, nopirku no Ziedkalnu saimnieces Julijas Troksnes- zirgu. Dāma apgalvoja, ka zirgu pārdod, jo pārējiem zirgiem neesot siens.
Aizbraucot noslēdzām rakstisku vienošanos, ka samaksu veiksim pa daļām.
Tikmēr, Julija Troksne paziņoja, ka dokumenti būs pie viņas, un zirgs dokumentāli skaitīsies viņas, kaut jāuztur tas mums.
Nevienu čeku, kvīti, pavadzīmi par pārskaitītām summām, neesam saņēmuši.
Dāma tikai paziņo, lai skaitam naudu. Tad uz Vāciju jābraucot, tad tam vajag, tad šitam vajag.
Nu mums ir pārskaitīta pieklājīga summa. Palikusi pēdējā 180€ iemaksa.
Julija Troksne piezvana un Saka, ka gaida naudu. Bet nevienu vārdu par dokumentiem un to pārrakstīšanu.
Nav mums čeku, kvīšu, pavadzīmju, ne dokumentu.
Tikai ir jādod nauda.
Nolēmām vērsties policijā un vid. Lai palīdz atrisināt šo jautājumu.
Ar zirgu smagi, vēzīši kājām, elpceļu problēmas. Diemžēl, vairs neizārstējamas.
Tā kā, pērkot no šīs lēdijas zirgu, jautājiet dokumentus, kvītis utt.
Reālas problēmas, kuras bez policijas nav iespējams atrisināt.
Kā arī zirgu kopjam un barojam mēs. Esam panākuši tam labu kondīciju, bet problēmas saglabājās. Un regulāri konsultējamies ar speciālistiem.

D Donina 22.11.2020

Ja naudu skaitījāt uz bankas kontu tad Jums neviens nekādu kvīti vai čeku vai pavadzīmi nedos- maksājums no bankas jau ir darījumu apliecinoš dokuments. Otrkārt kvītis, čekus un pavadzīmes izraksta tikai juridiskas personas.
Ja pārdevēja ir fiziska persona, tad viņai Jums nav nekādas kvītis, čeki vai pavadzīmes jādod.
Jums pietiek ar to ka noslēgta rakstiskā vienošanās.
Un, ja jau jums ir rakstiskā vienošanās par samaksas veikšanu pa daļām, tad noteikti arī ir atrunāts, ka pēc pilnas samaksas veikšanas pārdevējs noformē dokumentus uz pircējas vārdu.

Ja negrib maksāt, tad vienmēr atrod veidus kā kādu apvainot, apmelot.
Jums jau nav pirmais nesmukums...

T Troksne Julija 22.11.2020

Jus man izludza pardod jums to zirgu ! Ta ka jums nebija naudas mes es gaju jums preti sadaliju maksu pa daļam! Kad vajag bija taisit pirmo iemaksu es gaidiju bet jus nezvanijat un ne maksajat man vajag bija jums zvanit un meklet, un izludzas tas naudas! Ja paliek 180 eiro ! Bet jus shito nevar atdot! Uz ko jus satur to zirgu tafs jautajums !? Un kajam defekts vinjam bija no bernibas jus to visu zinajat ! Tapec zirgs nebija dargs ! Es jums piexavaju pa 5,000 t zirgu pilnigi veselu! Bet jums nebija naudas ! Jus izpirkat lai es varu paborot zirgus tas murgs ! Nus gadu man nemaksaet un man visi zirgi dzivi resni un laimigi! Atsutiet Aksela ludzu video kur ir tagad zirgs nozauciet laiku un datu es gribu redzet vinju stavokli! Un gaidiet pvd un policiju ciemos ! Ja vajag televiziju pieslegshu! Un par savu biznesu ari neazmirsiet uz Vidu es ari uzrakstishu ! Un uz jusu Darbu ja vajag ar parbaude atnakshu! Jus bezkauniga cilveks un krapniece ar stazhu!