Zet-R SIA - Krāpnieki

Krāpnieki nodarbojas ar elektronikas labošanu, pārbaudīju pāris reizes viņus ievedot veļasmasinas laba kārtība, tie saka ka jāizrāda visu un jāskatās, tad nepiezvanot kauko itka salabo piespriešanas 100-150 € remontu, detaļa bij jāsūta utt, nekad nevediet savas elektro preces pie Zet-R , SIA

LOXI-Airbaltik 04.01.2020

Zet-R , SIA

BondsBonds 04.01.2020

Tu ved labot veļas mašīnas labā kārtībā, lai pārbaidītu ko viņi dara ar viņām? Tev nav ar ko nodarboties? :d vai sūdzība par to ka nevari atļauties labot, patiesībā?

T TE2005 26.05.2022

Neiesaku pie viņiem vērsties. No boileriem arī neko nesaprot. Sola detaļu, 1,5 mēnesi turot bez karstā ūdens, beigās neceļ klausuli. Beigās risinājums ir pavisam cits, ko pats viņiem piedāvāju - teica, ka tā nevar, bet izrādās, ka tomēr var. Nekompetents serviss, arī uz veļas mašīnām.