Zepter Latvija - Slikts serviss

Kauns, Zepter Latvija!

Griežot bumbierus kompotam, uz pusēm pārlūza zepter tērauda naža asmens aizbraucu pie viņiem uz ofisu Valdemāra ielā, kur vīrelis, pavirši paskatījies uz salauzto nazi, paziņoja, ka tas esot "pie mehāniskiem bojājumiem pieskaitāms bojājums, uz ko mūža garantija neattiecas. Rūpnīcas garantija esot 7 gadi, taču tā jau ir beigusies". Lūdzu mazliet paskaidrot par 7 gadu garantiju un mūža garantiju, un atbilde skanēja "Latvijā mūža garantijas vispār nav! ". Kad es uztaisīju lielas acis, sniedzu viņam mūža garantijas sertifikātu un jautāju "kā, nav? ", viņš vienkārši pateica "nu, nav, kas es jums saku! Šitā garantija ir uz traukiem, nevis uz nažiem. " tie zepter katli un naži toreiz tika pirkti kopā, un, nesaņemot nekādus papildu paskaidrojumus, man kā patērējam vienmēr ir bijusi vissvētākā pārliecība, ka viņu tā sauktā "mūža garantija" ir spēkā uz visu tajā brīdī iegādāto preci. Bet, nu, kā vienmēr, "pats tu esi idiots un ej prom, no kurienes atnāci! " - tur nav nekā jauna, un oriģinalitātes tekstu izvēlē no firmas puses arī pilnīgi nekādas. Nožēlojami... Es tagad varot rakstīt viņu ģenerāldirektoram, visuaugstajam umbu-tumbu, bet vispār viss, ko viņi varot piedāvāt, esot atlaidīte, pērkot vietā jaunu nazi. Zārkā baltās čībiņās es to viņu atlaidi redzu, zinot, cik īstenībā stulbs esmu kādreiz jaunībā bijis, ļaujoties apvārdoties (no radinieku puses, starp citu) un iegādāties parastus katlus un pannas par tādu naudu! Pat ja viņi uztaisītu 200% atlaidi tam nazītim, viņi vienalga nopelnītu, jo, ja tā padomā, tādas summas tādi naži nemaksā. Sausais atlikums ir, ka zepter izrādās nožēlojami kaktu biznesmeņi, kas skaisti izskatās, bet, kā teikt "zem visskaistākās pāva astes ir tieši tāda pati visprastākā... Irsa, kāda tajā vietā ir mājas vistai". Nu, kaut kā tā! Secinājumus katrs lai izdara pats - pirkt vai nepirkt no Zepter Latvija jebko!

G