www.sudzibas.lv Zemo Cenu Veikals (zcv.lv) Плохой сервис

Zemo Cenu Veikals (zcv.lv) - Плохой сервис

Hotel zakazat tovar v internet magazine ZEMO CENU VEIKALS (zcv.lv), reshil pozvonit, ubeditsja, chto est v nalichii. Pozvonil, skazali, zakazhite na sajte mi vam srazu otzvonim, zapolnil formu, zakazal tovar, uzhe nedelja proshla, tak nikto i ne perezvonil. Ne tratte svoe vremja, zakazhite v drugom magazine.

. ....kl 21.12.2009

Varbūt telefona numuru nepareizi norādiji :D

A Andrejs 21.12.2009

Laba doma:) Tiko iegaju e-pasta parbaudiju. Viss uzradits pareizi.

E ess 22.12.2009

Pilnigi piekritu.. Piegade viniem tur notiek tris menesu laika, visu laiku zvanu un vini man pasaka ka rit obligati bus, un ta katru dienu.. ta ir tiraka laiku tereshana, pats atteicos no pasutijuma, tagad tikai es nezinu vai vsp naudu dabushu atpakal no vinjiem..

A Alina 28.12.2009

Piekrītu mans brālis bija pasūtījus sievai fēnu, teica ka šobrīd nav uz vietas, būs rīt. Brālis zvana nākamā dienā jā viss oki fēns uz vietas pēc darba, kā norunāts atbraucam uz veikalu saņemt fēnu, bāc birojs ciet. super apkalpošana.

M maija 04.01.2010

Jā piekrītu visu laiku saka ka atzvanīs pašiem 5 preces gada laikā bet vel šitā apkrāpj. lai bankrotē.

в Виталий 11.01.2010

Аналогично сделал заказ по интернету 4 января - Номер заказа: PAS375,
сегодня уже 11 января, кроме сообщения на емайл, что с вами скоро свяжутся.. никаких действий не произошло...

A Andrey 21.01.2010

Виталий а то что на сайте обьявление стояло, что с 1 по 7 января этот магазин не работал ... наверное только для грамотных написанно ... Сам пару раз закупался у них и никаких жалоб.

P Po 21.01.2010

hehe...interesants saits...tiko iegāju paskatījos datorus...baigi dārgie "gludekļi" :D http://zcv.lv/product/acer-aod250wru-n270-16101g160wl6cxph/