www.sudzibas.lv Zemniecība Sia Kengaraga zieds/Aleksandrs un meli

Zemniecība Sia - Kengaraga zieds/Aleksandrs un meli

Labdien visiem! Kā jau noprotu, daudzi šeit ir lasījuši un arī dzīvē saskārušies ar šo lietu, šo firmu, šo personu utt.Dzīvojām šajā mājā 2 gadus. Viss itkā bija kārtībā. Tad kad paziņojām, ka gribam izvākties - sākās tīrās šausmas. Paldies Dievam, pusi no mantām izdevās izvest jau laikus, bet diemžēl puse palika tur un tika Aleksandra rokās, kurš jau gadu atsakas tās atdot. Stundas laikā dzīvoklim tika nomainītas atslēgas, slēdzenes. Iekšā vairs netikām un savas privātas mantas, tehniku, mēbeles, drēbes un pat velosipēdu atgriezt neizdodas. Rēķini tika maksāti, un pēc tā, kad mums teica ka drošības naudu neatgriezīs un atradīs tam jebkuru iemeslu - par pēdējo mēnesi (apm 20 dienas) atteicāmies arī mēs maksāt īres naudu. Dzīvoklī palika ne tikai dzīvokļa izīrētāja mantas, bet arī viņa dzīvesbiedres un bērnu mantas. Kā noprotu, tā ir sodāma lieta, jo viņš ir piesavinājies svešas mantas un naudu. Uz telefona zvaniem neatbild, vai met nost klausuli, kliedz ka ir aizņemts utt.Griezāmies policijā ar iesniegumu, kur Kengaraga iecirnī mums atteica, jo visi zinot par to. Tālāk nācas meklēt advokāta palīdzību. Nu jau top iesniegums prokuratūrai un Eiropas tiesai.Cilvēki mīļie, kas ir saskārušies ar šo cilvēku un firmu - nesēdiet rokas salikuši. Cīnaties līdz galam.Tāds lūk mūsu stāsts īsumā.)Gribas jau tikt līdz taisnībai.Turpinājums sekos..

M mal1shka 06.04.2015

Ja ir ko teikt un ir savs stāsts, rakstiet vismaz šeit komentāros. Cīnīsimies kopā!

M mal1shka 06.04.2015

http://skaties.lv/latvija/sabiedriba/jaunaja-projekta-kengaraga-zieds-atsledz-elektribu-lai-piespiestu-irniekus-izvakties/ šeit ir arī video par kaimiņiem!! Degpunkta, ja kāds nav redzējis. Tādu cilvēku ir ļoti daudz.)

Y Yupiter 16.11.2015

Izskatās, ka ledus ir sakustējies un krāpniekiem liek atmaksāt. Ir jau vismaz viens tiesas lēmums par drošības naudas piespiedu atmaksu. Lēmumu skatīt latvijas tiesu portālā https://www.tiesas.lv/nolemumi/pdf/216565.pdf

J Jautrā 21.04.2016

Arī es jau 2016.gada februārī uzsāku karu ar šiem NECILVĒKIEM un meļiem. Savu drošības naudu izmantoju 2 mēn. nemaksājot rēķinus - mantas savas ar grūtībām, bet dabūjām. Problēmas sagādāja tikt pie mājas pašas ieejas ar auto - nevēra vaļā caurlaidi un negribīgi atslēdza ķēdi. FUUUUU - pēdējais ir izvākts un tagad atliek lielā cīņa par mistiski sarēķināto parādu, kuru būtība sedz mana drošības nauda. Brīnos kā viņi vēl pastāv un nav aizklapēts tas žurku midzenis.

L labdaris1 30.03.2017

Sveiki. Ieteiktu visiem esošiem un bijušajiem īrniekiem caur tiesu atprasīt pārmaksātos komunālos rēķinus, jo tādas pozīcijas kā "ūdens cirkulācija", "apkures sistēmas apkope", "lifta uzturēšana" u.t.t. ir iekļaujama apsaimniekošanas maksā ko viņi pieskaita īres maksas rēķinam uzrādot kā tā ir "apsaimniekošana". Šīs pārmaksātās naudas summas var pieprasīt atpakaļ caur tiesu, noilgums šādiem prasījumiem ir 10 gadi. Valsts nodeva būs 15% no prasības summas ko atbildētājs atmaksās kopā ar parādu. Neesiet kūtri, atgūsties savus pārmaksātos naudas līdzekļus.

J Jautrā 31.03.2017

Kad es tur dzīvoju un ierados pie jurista ar jautājumu par to, kas ietilpst apsaimniekošanas maksā... mani ignorēja un lika doties mājās ārstēties un izturējās ļoti nepieklājīgi un rupji.