www.sudzibas.lv Zemeņu krastiņi Briesmīga ēdināšana un serviss

AtrisinātaLauku sēta, Zemeņu Krastiņi - Briesmīga ēdināšana un serviss

Jūtamies briesmīgi vīlušies par pašu vietu, apkartni un ēdināšanu. Ēdiens tiek gatavots netīrā lauku majā. Trauki loti netīri. Ēdiena pasniedza maz un tas bija negaršīgs, toties par cilvēku palūdza 11.50EUR, bet īsti nebija ko ēst. Sākotneji bija solitas labas vakariņas. Kartupeļiem klāt tika pasniegta pa vienam vistas stilbiņam un ar to arī beidzās sātīgās vakariņas. Jautājām par cūkgaļas šašliku, par ko bijām vienojušies nedēļu iepriekš. Mums atbildēja, ka tas nebija sanācis. Pēc deserta (!), tomēr atnesa šašliku, bet tas nebija līdz galam sacepts un pat sagriezt to nebija iespējams. Un atkal, katram pa gabaliņam. Neviens neēda.
Deserts bija no zemenēm ar nepatīkamu piegašu un virsū uzlikts vecs cepums. Dzirdīja nu jau ar rūgtu bērza sulu. Ēdināt mūs taisījās dzīvojamā mājā. Tās bildi pievienoju (uz sienas portrets), vairāk tā, protams, izskatās pēc nedzīvojamās ēkas. Galdu klāj divas mazas meitenes, bet "pavārs" ir puisis, kuram labi ja ir 18 gadi un viņa sagatavotais ēdiens nemaz neliecina, ka viņam būtu kādas zināšanas vai prasmes ēdināšanas jomā. Ir āra lauku tualete, kur nomazgāt rokas nav iespējams. Pie pašām mājām ir grausti, atkritumi un podi redzami vienā no bildēm. Bildes mājaslapā neatbilst īstenībai. Mums bija kauns mūsu ārzemju viesu priekšā.
Telefona sarunā saimniece likās ļoti sakarīga, uz ko laikam arī uzķērāmies. Mācība mums pašiem un silti iesakām pārējiem vispirms pašiem pārliecināties par vietu vai tā atbilst Jūsu prasībām pirms vedat uz turieni savus viesus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 24.04.2018

Uzņēmuma Zemeņu Krastiņi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

K Kaķene84 29.07.2016

Nez kāpēc pievienotās bildes redzēt nevar.

N No Madonas 16.06.2017

Izskatās, ka viņiem šī sūdzība nākusi tikai par labu. Bijām ar sievu uz brīvdienām aizbraukuši paēst zemenes. Sūdzību nejauši izlasījām jau tur esot..
Būtībā ir tā, ka braucam atpūsties katru mēnesi, tādēļ varu objektīvi teikt, ka sakārtotāku vietu ar kvalitatīvāku apkalpošanu grūti atrast.
Protams bija pie kā piekasīties, tomēr kopumā patīkami un ar vēlmi atgriezties!