www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Krāpšana, vai gļuks

AtrisinātaZelta Zivtiņas priekšatmaksa - Krāpšana, vai gļuks

Nezinu kas bija, vai ir noticis ar zelta zivtiņu priekšapmaksā, jo papildinot zelta zivtiņu pa 5,00€ kredīts papildinājās nevis pa 5,00€ kā vajag, bet par 4,96 kas radīja problēmas un bija jāņem avanss lai dabūtu to 4,99€ zz kontā, nezinu kas tas bija, kļūda, gļuks, vai kas cits, bet saprastu ja vienam numuram tas būtu, bet tas bija uz diviem numuriem tas pats.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nenopietni1 27.12.2019

LLieta tika nokkaidrota raktot e-pastu uz [slēpt]@tele2.lv

N

S Sannija 09.12.2019

Tā pati problēma jau otro mēnesi ((

N Noboby 09.12.2019

Tas tāpēc ka Tu iegādājies priekšatmaksu nevis priekšapmaksu

Cūkurgailis 09.12.2019

nodokļi, nodokļi kāpj...jauns gads tuvojas

N Nenopietni1 27.12.2019

Lieta tika nokkaidrota raktot e-pastu uz adresi [slēpt]@tele2.lv

S Sannija 01.01.2020

Es arī noskaidroju kur pazūd mani centi...dažreiz izmantoju pāradresāciju- izrādās,ka pāradresācija uz cita tīkla lietotāju ir maksas!

M MGT 17.03.2020

Interesanti kā atrisinājās? Izrādījās pats vainīgs, ka izmanto Zelta zivtiņu un nelasi tekstu sīkā šriftā, trešajā lapaspusē, slēptajā sadaļā?

A Aleks. 18.07.2022

Ja ir priekšapmaksas tariffs Maksa par Vienibam, tad ZZ katru diennakti ed 0.05€ It ka par servisu, un kad naudas uz konta beidzas tad ari paisinats deriguma termiņš! Isi sakot man tads serviss apnika! Es ajzgaju no viniem