www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Zelta zivtiņas dienas maksa

Zelta Zivtiņa - Zelta zivtiņas dienas maksa

Vai jums nešķiet, ka visas telefona kompānijas jūs apkrāpj?
Izmantoju ZZ jau cik sevi atceros priekšapmaksu. Pēdejā laikā viņi piespiež jums ņemt avansu 25centi par dienu ja jūs neesat papildinājis savu kontu “laicīgi”. Operātors saka, ka to mainīt nevar un tā būs. Ko nozīmē nevar? Vai tad cilvēks nevar pats izvēlēties kad maksāt kādam par pakalpojumu un vai maksāt? Vai tā ir godīga komercdarbība?
ZZ kauns!

30.12.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 01.01.2021

Sūdzība saņemta, gaidām informāciju no klientes.

M Mego izmeklētājs 30.12.2020

Jums ir visas iespējas mainīt operatoru līdzi ņemot savu nummuru ,vai pāriet no zz uz pieslēgumu

T Taisnīgums99 30.12.2020

ZZ arii ir pieslegums pie tiikla. Ja par temu, tad ir taa, ka ne visiem ir iespejas pariet uz pastaaviigo piesleegumu.

Realitate ir tada, ka Tele2 par sho gaajienu noteikti ir pelniijushi sodu, bet vinjus var saprast, jo tuvaa naakotnee taada prieksapmaksas karte taapat nebuus, tapec jebkurs veids ir labs, lai samazinatu tadu klientu skaitu.

A Aija 31.12.2020

Diemžēl nav godīgi komersanti mobilo sakaru nozarē, tāpēc nav vēlēšanās kautko mainīt.
Kur ir problēma slēgt priekšapmaksu? Čiks un viss! Priekškam rīkoties kā bandītam, nesaprotu :/

L Laipnais 30.12.2020

Kāpēc operatoram ir jātur neaktīvs numurs, ja viņi to var realizēt ar citu klientu, kurš ir spējīgs maksāt viņiem naudu? Jūs gribat piesavināt numuru un nemaksāt par to?

A Aija 31.12.2020

Neaktīvs vins nekad nav!

T Taisnīgums99 31.12.2020

Tas numurs nepieder operatoram, bet valstij.

A Agnese Balode 29.01.2021

ZZ pataisa cilvēkus par muļķiem un novelk visu naudu ko var. Sūdzas retais, jo tie taču ir daži eiro mēnesī, kas pazūd, tomēr kopumā tiek nokrāpta liela nauda. Bet kā saka - ir aitas, būs cirpēji! Man pieteik izskatīju visus piedāvājumus un sapratu, ka ja tagad pie ZZ priekšapmaksā BS ir par 4.99, bet reāli citreiz sanāk krietni pārmaksāt, dēļ šiem dienas tarifiem, ko nav iespējams atslēgt, tad ZZ pēcapmaksā BS ir 6.50, kas arī nav lētāk, kā priekšapmaksa. Lmt sanāk 2.50 nedēļā bezlimita sarunas+sms, tātad 10 eiro mēnesī. Bet Bite piedāvā pāriet arī priekšapmaksā ar savu nr. bez maksas,kur bezlimita sarunas+sms mēnesī izmaksā 4.75.
Paldies! Savus secinājumus esmu izdarījusi, ar nākošo mēnesi uzneredzēšanos ZZ, ko izmantoju jau 15 gadus, varat norīt manu atlikumu, jo tas Jums būs pēdējais no manis, un esi sveicināta Bite! :)

I Ive Tone 07.02.2021

100% arī biju kliente daudzus gadus, pēc "atjauninājumiem" pārgāju uz Bites priekšapmaksu, nekādu problēmu vairs. Nav jalauza galva un nav jāpārmaksā neviens cents, ir pat labāk.