www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Nelikumiga numura atslegsana

Zelta Zivtiņa - Nelikumiga numura atslegsana

Uzmanibu ZZ lietotajiem! Tele2 atsledz tos numurus ,no kuriem tiek zvanits 1,5 stunda diena uz pamata ka ta var but krapnieciba un tas var parslogot vinu tiklu.Lai pieslegtu numuru atpakalj jagaida vismaz 2 nedeljas,kad bus izskatits iesniegums. Agrak izmantoju zz kombo un skype,sakara ar macibam vajadzeja zvanit macibu biedram,un nepagaja ka 10 dienas un atsledza.

adiabo 16.11.2013

Kaut kur kas tamlīdzīgs jau bija dzirdēts

A Antoņina Trukšāne 08.01.2014

Tak ej uz Sabiedrisko pakalpojumu regulātoru, un uz PTAC un raksti iesniegumu viņiem, lai tad Tele2 tev to ZZ pieslēdz atpakaļ.

P pareizaa 08.01.2014

tas ir normali, tas ir pie visiem operatoriem, sakuma izlasi katra operatora majas lapa labticibas noteikumus un tad sac cikstet, ja lasit nemaki tad uz skolu jaiet, nevis publiski jacikst