www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa krāpšana un nelaipna attieksme

Zelta Zivtiņa - krāpšana un nelaipna attieksme

Tātad!
šodien konstatēju ka man ir beidzies superkombo un visu dienu kopš 8.00-12.00 cenšos to atjaunot, bet tas neizdodas, kā arī visas sms ko sūtu neiet nekur. Zvanot uz 676 man pasaka ka beidzies kredīts, taču tas ir vēl vairāk kā 1ls. nu neko, nopirku atjaunošanas karti. tālāk saprotu, ka dabūt uper kombo nav iespējams, zvanu uz 676, man pasaka ka šāda akcija beigusies, esot atsevišķi jāpasūta gan bezmaksas sms, gan zvani gan lētais nets. sāku sūtīt. pieslēdz sms un tad atnāk sms, ka man pieprasījums jau tiek apstrādāts, lai es gaidot. (kurš pieprasījums un kas man jāgaida tā arī neuzzināju). pēc kāda laika atnāk sms ka manis izvēlētais datu plans ir pieslēgts. es zvanu draudzenei, norunājam 11min (arī zz) un man atnāk sms, ka kredita summa ir maza un tas esot japapildina. es zvanu uz 676, kur jau otro reizi šodien īpaši laipnā Valērija man sāk skaidrot ka es neko neesmu sapratusi un neesmu lasījusi savas sms! man ipasi nedodot vardu turpina savu penterus ar kkadu sekunzu sauksanu. kamer es vinu neapsaucu, vina neaizveras. tad vina pateica lai es nekliedzot uz vinjas un nolika klausuli.
Tātad rodas daži jautājumi: kur palika mana naudiņa kuru samaksāju par nulles tarifu? cik tad ZZ piedāvā datu plānus, ja manis izvēlētais ir pieslēgts (vienīgais pieejamais, starpcitu)?un kapec neviens nepasaka ka superkombo vairs nebūs? kāpēc izvēloties LV valodu man atbild VALĒRIJA ar stipru akcentu? Kāpēc VALĒRIJA ir tik nelaipna? Kāpēc VALĒRIJA met nost klausuli, tā vietā lai man kko paskaidrotu, ja es esmu samaksājusi summu par nenoteiktu zvana ilgumu?
sešus gaus biju ZZ klients un pēdējā laikā sāku domāt vai viņi nav jau pavisam saviem klientiem uz galvas uzsēdušies...

Z

Z Zinaida 30.01.2011

Martin-po4emu ti zdes, a ne v irlandii, tam ze zemlja tvoei me4ti.Segodnja takaja Laptija estj.a zavtra ne labusov ne laptii ne budet.I svoi vimiraju63ii jazik mozes bormotatj doma pod odejalom.
Tudalin, tagadin, pastalnieki danco.
Cits bez vizem, citts bez zekem,
Cits ar pliku dirsu.

Z Zane 30.01.2011

A tu mudak Martins vispār aizveries, tavus tizlos spriedelējumus šeit neviens neprasīja! Ej labāk atsūkā kādam bomzim...

Z Zinaida 30.01.2011

U vas idiotov bilo dani vsjo-svoboda, svoja zemlja, sotnjami rabotajuscih zavodov.A cto vi sdelali?Profukali vsjo do poslednego i teperj skulite kak sobaki.Vi ze privikli otsasivatj vsem podrjad, teperj delaite eto svoemu novomu hozjainu-amerikanskomu negru!

F Fredijs 30.01.2011

LOL . superkombo vairs nepastaav!!! :D:D

M martins 04.02.2011

Zane un Zinaida- Latvijas princeses :) inteligences, skaistuma un sieviskibas paraugs :DDD
Zinaida, zel ka tev nav nekadas izpratnes par procesiem, kas notiek apkart.
ir jau tadi individi, kuri par apvainojumiem talak netiek, safabrice faktus, sagroza vesturi un tur slepkavnieciskus, noziedziniekus diktatorus ciena.
it seviski tas ir manams rogina, kura slavina stalinu, tacu ari neonacistu skaits ir lielaks, ka visa pasaule kopa :D

Z Zinaida 04.02.2011

Martin, ti e64e zdesj?Tebja davno zdut ku4i gavna v Irlandii.Ti melkii huesos zakroi svoju vafelnicu, a to hujami vonjaet.Ne tebe star6ih u4itj istoriju, u tebja net ni istorii ni budu64evo, tak kak i u drugih labusov.

M martins 04.02.2011

bla bla bla... vienas vienigas provokacijas. pie tam ljoti zema limeni :D
var jau muljkjot, bet tad jadara limeni :D

G Gremlins 26.10.2011

Kādā sakarā neviens nepateica, ka superkombo vairs nav? Tu esi atpalikusi? Tas visiem sen zināms! Vienīgais datu tarifu plāns? Stulbā, pieslēdz SAVĒJIE un internets būs par brīvu tāpat kā zvani un īsziņas! Un nav ko tur pukstēt par saviem kombo un vēl vvz ko.