www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa krāpšana un nelaipna attieksme

Zelta Zivtiņa - krāpšana un nelaipna attieksme

Tātad!
šodien konstatēju ka man ir beidzies superkombo un visu dienu kopš 8.00-12.00 cenšos to atjaunot, bet tas neizdodas, kā arī visas sms ko sūtu neiet nekur. Zvanot uz 676 man pasaka ka beidzies kredīts, taču tas ir vēl vairāk kā 1ls. nu neko, nopirku atjaunošanas karti. tālāk saprotu, ka dabūt uper kombo nav iespējams, zvanu uz 676, man pasaka ka šāda akcija beigusies, esot atsevišķi jāpasūta gan bezmaksas sms, gan zvani gan lētais nets. sāku sūtīt. pieslēdz sms un tad atnāk sms, ka man pieprasījums jau tiek apstrādāts, lai es gaidot. (kurš pieprasījums un kas man jāgaida tā arī neuzzināju). pēc kāda laika atnāk sms ka manis izvēlētais datu plans ir pieslēgts. es zvanu draudzenei, norunājam 11min (arī zz) un man atnāk sms, ka kredita summa ir maza un tas esot japapildina. es zvanu uz 676, kur jau otro reizi šodien īpaši laipnā Valērija man sāk skaidrot ka es neko neesmu sapratusi un neesmu lasījusi savas sms! man ipasi nedodot vardu turpina savu penterus ar kkadu sekunzu sauksanu. kamer es vinu neapsaucu, vina neaizveras. tad vina pateica lai es nekliedzot uz vinjas un nolika klausuli.
Tātad rodas daži jautājumi: kur palika mana naudiņa kuru samaksāju par nulles tarifu? cik tad ZZ piedāvā datu plānus, ja manis izvēlētais ir pieslēgts (vienīgais pieejamais, starpcitu)?un kapec neviens nepasaka ka superkombo vairs nebūs? kāpēc izvēloties LV valodu man atbild VALĒRIJA ar stipru akcentu? Kāpēc VALĒRIJA ir tik nelaipna? Kāpēc VALĒRIJA met nost klausuli, tā vietā lai man kko paskaidrotu, ja es esmu samaksājusi summu par nenoteiktu zvana ilgumu?
sešus gaus biju ZZ klients un pēdējā laikā sāku domāt vai viņi nav jau pavisam saviem klientiem uz galvas uzsēdušies...

Z

č ČangalsPleška 29.01.2011

Lieta vienkarša-Latvijā ir palicis ļoti maz iedzīvotāju, un no visiem operatoriem nāks tikai solījumi pakalpojumu vietā, un jūs visi būsiet spiesti maksāt, lai operatori nezaudētu plānoto peļņu, jeb nekāda modernizācija netiks veikta, tarifi augs fantastiskos apmēros, jo mūsu biznesmeņu alkatībai nav robežu.

Tak tebe i nado!

Ti o čom?

Ja o zanke

S sky 29.01.2011

"...pieslēdz sms un tad atnāk sms, ka man pieprasījums jau tiek apstrādāts, lai es gaidot. (kurš pieprasījums un kas man jāgaida tā arī neuzzināju). pēc kāda laika atnāk sms ka manis izvēlētais datu plans ir pieslēgts. es zvanu draudzenei, norunājam 11min (arī zz) un man atnāk sms, ka kredita summa ir maza un tas esot japapildina..."

SMS, Datu plāns...bet tarifu Jus pieslēdzāt? :DDD

č ČangalsPleška 29.01.2011

A eta ne ta samaja, kotoraja svoemu kavaleru učula delatj kunilingus?Ti ne v kurse dela?

Z zinaida 29.01.2011

Vozrast u neje ne tot, 4to bi kogo libo u4itj! Susja po vsemu mozgov net!

Da tut lish bi pozalovatjsja! Jadom tak i plew4ut

Z zinaida 29.01.2011

I vo vseh zalobah proskakivaet takaja hrenj! A podnjala bi trubku Bajba, ona bi mol4a vislu6ala, kak ti na neje gavkae6!

S sky 29.01.2011

Da tam ze vse razgovori zapisivajutsja, Operatoram daze slova grubogo, misli gruboj nedopustimo! :D Drugoje delo esli sam ne ponimaew ni s pervogo, ni so vtorogo raza, i zlostj probiraet! i vesj svet ne mil(to4nee pol LV)
i mozno podumatj malo latishek Valerij, Marij, Katj i tomu podobnoje ...
V nashej strane voowb4e uze slozno po imeni/ familii orientirovatjsja!

č ČangalsPleška 29.01.2011

Zinočka, ja smotrju, ti segodnja čem to nedovoļna, naverno kavaleri zamučali?

R RalfVigum. 29.01.2011

Dvadcat let piščali čtob russkie učili latišskij jazik, teper akcent. Ja hujeju dorogaja redakcija.

Z zinaida 29.01.2011

Ralf Vigum!:)))))))) Vot eto bomba! Molodec! Poveselil!

A Aleksa 30.01.2011

Zane, bet vai Jums ir tiesības apsaukāt (tā arī uzrakstījāt) citu cilvēku? Piedodiet, bet neticu, ka operators ar Jums bija nelaipns, jo Jūs pati neesat nekāda patīkama persona. Starp citu, Jūs esat ļoti aprobežots cilvēks, jo nezināt, ka Valērija ir romiešu izcelsmes vārds, tāpēc nākamreiz labāk paklusējiet-izskatīsieties gudrāka. ja Jums nepatīk akcents-tā ir Jūsu problēma, deru, ka angļu valodā Jūs runājat ar vēl šausmīgāku akcentu. P.S. Ja uzskatāt, ka uzņēmumam (nevis Valērijai) šoreiz nebija taisnība-rakstiet iesniegumu. Tas ir efektīvāk, nekā rakstīt muļķības.

Z Zane 30.01.2011

Es tikko atgriezos no Īrijas, kur nēģeriem un turkiem sniedzu pakalpojumus, in visi viņi runāja angliski.Vai tiešam nebūtu pienācis laiks arī šinī nēģervalstiņā kā valsts valodu ieviest angļu?

Z zinaida 30.01.2011

J Jānītis 30.01.2011

Ja Tu uzmanīgāk sekotu ZZ aktivitātēm, tad zinātu, ka akcija "Superkombo" ir beigusies jau 15.janvārī! Tāpēc Tu arī nevari atjaunot šo akciju!
PIRMS SŪDZIES UN BĻAUJ PA VISU PASAULI-IESKATIES ZZ MĀJAS LAPĀ UN UZZINI VISU, KO VAJAG!
Kā mums patīk apdirst citus, bet rezultātā vien pats vainīgs esi!

Z Zinaida 30.01.2011

Razve vi mudaki neznaeto 4to zdes carit zakon kurjatnika:tolkni bliznego, obosri niznego.

K Katju 30.01.2011

Ti takaja Zane, tuporilaja idiotka. Vam ne ugoditj, ne govorit po latiwski hujovo, govorit, no s AKCENTOM, ewe hujovee. Skazi spasibo, 4to s taboj razgovarivajut na vawem vimirajuwem gavnojazike

M martins 30.01.2011

hehe urlas te murmina kko.
jums tur lv nav apnikushi tie pufaikjnieki? nevariet izslanit vinjus?
ka tas nak, ka vienas tautas atbiras te vanksh kko?