www.sudzibas.lv Zelta Zieds Nedrīkst iet uz slimības lapas.

Zelta Zieds - Nedrīkst iet uz slimības lapas.

Cilvēks nedrīkst iet uz slimības lapas, kaut vai ja tev ir nenormālas problēmas. Vadītāju attieksme ir vienkārši drausmīga. Viņiem ir tā, ja tu guli slimnīcā tad tu tik esi slims. Bet ja tu sēdi mājās un dzer antibiotikas un mokies ar visādām kaitēm tātad tev nekā nekaiš. Attieksme ir briesmīga, nekad nēsmu saskārusies ar tādu attieksmi. Nauda tiek arī izmaksāta aploksnes, tātad - nemaksā pilnus nodokļus. Darba apstākļi ir briesmīgi. 14h strādājot tu esi nosalis un pārsalis. Virs galvas ir ventilatori kas darbojas visu laiku. Un nav brīnums ka tur cilvēki mainās kā zeķes, jo dēļ tā darba cilvēki mokas ar veselības problēmām, piemēram auss iekaisumi, urunceļa apsaldējumu, nemitīgas iesnas, klepus. Bet viss trakāka ir vadītāju attieksme pret strādniekiem. Gribu uzsvērt Rinalda attieksme. Mans bērns labāk vadītu šo uzņēmumu. Kā piemērs no vadītāju puses ir, iet un raksta glupus komentārus zem manām facebook bildēm. Bērnu izgājieni goda vārds. Un vēl pēc tam nav kauna terorizēt mani un manu ārstējošo ārstu. Bērnu dārzs. Cirks aizbraucis bet klauni palikuši!

Saivii 04.11.2019

Izklausaas peec darbinja darba aizsardziibas inspekcija kaa arii valsts ienjeemumu dienestam.

Z zaniitee9 04.11.2019

Ļoti ceru, ka drīz tā iestāde aizvērsies! Darba apstākļi un attieksme tiešām drausmīga. Strādājot tur nopietni saslimu ar limfmezglu un plaušu iekaisumu. Kad paziņo par slimību un slimības lapu, tev palūdz uzrakstīt atlūgumu! Saslimst dēļ darba apstākļiem un tad vēl tevi atlaiž. Drausmīgi!

R RXX 04.11.2019

Ko nozīmē “piespiest” uzrakstīt atlūgumu?

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, ignorējiet viņu un viņa savu pašapmierināšanos ar cilvēku apdiršanu aizstās ar vibratoru

S Sintija Emīlija Saule 07.07.2020

https://www.sudzibas.lv/profile/sara112/630205 Paldies, Sāra par Patieso Atsauksmi!🤗 Meklēju darbiņu un kā reiz ieraudzīju šo vakanci- pārdevējs. Domāju, kas tad tur, pasēdi, patirgo ziedus, pie viena, iemācies veidot pušķus, dekorus u.c. Vienīgi aizdomīgi man likās:
* Nav norādīts atalgojums (h/mēnesī)
* Vēlamais izglītības līmenis
* Vakancei var pieteikties VIENĪGI zvanot...
Tas tad man arī lika pameklēt atsauksmes par šo darba vietu. Paldies vēlreiz!🤗

G Gun Gun 30.06.2021

Par aplokšņalgu maksāšanu mūsdienās draud kriminālatbildība visiem tiem priekšnieciņiem un grāmatvežiem.

S Saulite777akmens 03.07.2021

Laikam jau arī es, varu pasūdzēties. Redzēju, ka vakance par pārdevēju eksistē jau ilgu laiku. Domāju man ir izredzes, jo esmu strādājusi par kasieri, gan augstākā izglītība mākslā. Biju gatava strādāt pat par mazu algu un būtu lojāls darbinieks. Man pateica, lai izeju florista kursus. Domāju, ka ar augstāko izglītību mākslā spēšu uztaisīt trīs reizes labāk bez tiem kursiem, daudz radošāk, jo visu mūžu ,katru dienu ar mākslu nodarbojos, arī pasākumos un projektos. Esmu entuzaiaste. Esmu ar klientiem daudz strādājusi praksēs, bijušajā darba vietā un esmu cītīga. 4 gadu profesionāla izglītība mākslā. Pie tam zinu kā pievilināt klientus un viss būtu profesionāli. Puķes arī audzinu savam priekam. Diemžēl pateica - Nav pieredzes? - Nevajag! Man nemaz nedeva iespēju sevi pierādīt. Būtu vismaz uz mēnesi ļāvuši sevi pierādīt un tad pateikt - vēlaties vai nē. Kā cilvēki saka - nevar dabūt labus darbiniekus, ja nedod viņiem iespēju. Bet nu palasot atsauksmes, labi vien ir, ka mani nepaņēma.