www.sudzibas.lv Zelta Vērdiņš Nepieklājīga pārdevēja

Zelta Vērdiņš veikals - Nepieklājīga pārdevēja

Labdien ! Ieejot Zelta Verdina , kas atrodas Sigulda ,Tirzniecibas centra Raibaja suni ir loti loti nepieklajiga pardeveja varda laikam Lolita cik noskaidroju .Sveicinu saku labdien neatnem saku velreiz labdien neatnem. Hmm cik divaina sajuta un vel lur ar tadam launam acim virsuu ar tadu naidu.si pardeva burtiski ar savu nepieklajibu man azbiedejaa un saja veikala del sis pardevejas vairs kaju nespersu.taka nesmu noteikt vienigais klients ko si pardeveja aizbiedejusi.

V

Dainis 03.05.2018

Pāris gadi uz antidepresantiem varētu palīdzēt! Ja runājat tāpat kā rakstāt tad pastāv iespēja, ka pārdevēja vienkārši nesaprata ko tas humanoīds vēlas pateikt.

A armands1989 03.05.2018

Sveiks!

Es ļoti atvainojos, ja kaut ko nesaprotu, bet vai Tavs galvenais uzdevums šeit ir Anonīmi tēlot kaut kādu tizlu Neandertālieti un sniegt stulbus komentārus vai arī palīdzēt?

Jocīgs tu esi, Daini!

Sveiks!
Patīkami, ka cilvēks vismaz atvainojas par savu nesaprašanu. Vispār jau šeit uzdevumi ir tikai moderatoriem, pārējie apmeklētāji tikai izgāž savu žulti, t.sk. es. Ir sūdzības, kurās cilvēki vēršas pēc palīdzības un padoma, taču vairumam ir aizskartā EGO un neizmantotās lielummānijas problēmas. Un tādos gadījumos palīdzēt var tikai psihologs, jeb skats no malas uz savu "traģēdiju".
Palūkosimies uz šo sūdzību:
"loti loti nepieklajiga pardeveja" - sūdzības autore raksta par nepieklājīgo pārdevēju, tajā pašā laikā izrādot klaju necieņu pret latviešu valodas gramatiku un pārējiem sava publiskā vēstījuma lasītājiem.
"varda laikam Lolita cik noskaidroju" - tiek minēta aptuvena informācija, bet ja nu tā nav Lolita, bet Irīna, kura vienkārši aizstāj saslimušo kolēģi? Lolitai būs ļoti patīkami uzzināt, ka viņa izrādās ir "nepieklajiga".
"Sveicinu saku labdien neatnem saku velreiz labdien neatnem." - viņa, ko, ir kāds lielceļa laupītājs, lai kaut ko atņemtu? Tu uz veikalu nāc iepirkties, jeb sveicināties?
"Hmm cik divaina sajuta un vel lur ar tadam launam acim virsuu ar tadu naidu" - nu te jau bez psihiatra neiztikt.
"saja veikala del sis pardevejas vairs kaju nespersu" - atkal lielummānija. Veikals tagad noteikti bankrotēs, vai ne?
Tā ka, uz visu var raudzīties dažādi. Ceru, ka neņemsi ļaunā, armand1989, bet reizēm labāk patēlot Neandertālieti, nevis būt Neandertālietim!

L Lolitа 03.05.2018

Ko tu zini par manām problēmäm! Man četri bērni jãbaro, vīrs nestrādā un dzer katru dienu. Vari man naudu aizdot?

A armands1989 03.05.2018

Lai gan tu noteikti pat nēesi īstā Lolita, bet tāpat pateikšu - ar Laipnu attieksmi nopelnīsi vairāk, ja tik ļoti domā par saviem 4 bērniem. Varbūt kāds kādu čaju iedos vēl