www.sudzibas.lv Zelta Migla Neuzķeraties uz kārdinošajiem solījumiem!

Zelta Migla - Neuzķeraties uz kārdinošajiem solījumiem!

Jaunaas meitenes!!! Nekad neuzkjeraties uz kaardinoshajiem soliijumiem no vadiibas puses. Rezultaataa tevi uzskatiis par vergu, paarmetiis, ja klienti nenaaks un nemaksaas algu!!! Vispaar pati jau es taadus suudus par taadu naudu nepirktu!

I

I Ilze 27.09.2006

Pilniigi piekriitu! Kaut vai par apkopeeju, bet tikai ne uz so veikalu straadaat...

M meitene 28.09.2006

Meitenes ja juus cienat pasas sevi, tad nekaadaa gadiijumaa neejat straadaat uz ''Zelta Miglu'',(rotu veikals, centraa) juus nevarat iedomaaties, kas tur ir par bardaku! Pati uz savas aadas esmi izbaudiijusi, kas tur notiek, un pat launaakajam ienaidniekam nenoveelu tur straadaat! Prieksnieciiba sola zelta kalnus, bet beigaas sanem grasus!

L L 14.10.2006

Precizāk veikals atrodas uz Dzirnavu ielas,blakus Dzirnavu Lido! Vadiba izturas..nju kā maigāk pateikt..viņi ir vislielākie liekuli pasaulē!! Acis saka vienu aiz muguras pavisam ko citu! Naudu izmaksā pa 20latiniem,lūdzies cik gribi,bet vairāk vienā reizē nav iespējams dabut,jo redzat saimniecei - vecmeitai kaķitim ēst vajagot :) tizlums,totāls tizlums! Cenas veikalā ir NENORMāLI uzskruvētas,jā un brinās ka neperk,ja atnesot preci uz veikalu atlaujās pateikt - nu lai stulbenēm (pircējām) ir ko izvēleties!Skarbi,bet tā nu tas ir!!!! Zelta kalni tiek sasoliti baigākie,bet no tā nekas nav patiesiba! neiekritat!!!

I Inese 01.12.2006

Cieniijamaa L.,Tu ljoti labi zini, ka firmaa Tevi cieniija, augstu veerteeja un labi atalgoja. To apliecinaaji arii pati, kad "zelta kalni", kurus Tu devies mekleet citaa darba vietaa, par to ljoti nekorekti pazinjojot, tik lieli neizraadiijaas, bet Tava vieta muusu veikalaa izraadiijaas aiznemta. Tu esi talantiiga paardeveeja, veelu Tev no sirds visu labaako Tavaa turpmaakajaa darba dziivee. Noveelu, lai arii izgliitiiba, kuru ieguusi, vairotu Tavu praata un sirds inteligenci. Preteejaa gadiijumaa turpinaasies aizvainojumi, nesaskanas ar darba deveejiem un koleegiem, turklaat, visi nebuus tik saprotoshi un labveeliigi. Muusu veikala un mana personiigaa reputaacija ir pietiekami augsta, lai to neietekmeetu klaji sacereeti tukshi un primitiivi meli.Es patiesi no sirds veelu Tev veiksmi jaunajaa darba vietaa.Ar cienu - SIA "ZELTA MIGLA" saimniece

Z zane 05.12.2006

Viss kas tiek rakstiit par so uzneemumu ir pilniiga taisniiba....Veikala vadiitaaja ar savaam pieklaajiigajaam fraazeem veersoties pie meiteneem,kuras raksta sos rakstus tikai veelas sevi attaisnot....patiesiibaa sis veikals ir pelniijis darba inspekcijas paarbaudi, kuru tas arii sagaidiis, jo saadas piparbodiites neko citu nav pelnijusas......visu raksta veikala vadiiba ir pilniigi meli...jau vien tas , ka darba liigums tiek sastaadiits uz parastaam darba liiguma veidlapaam, kuras tiek iegaadaatas kanceleju precu veikalaa un aizpildiitas ar roku, var liecinaat par veikala saimnieku prestizu un sagatavotiibu uznemuma vadiisanai.....Personiigi liels fui veikala vadiibai, kura domaa ka veikala ienaakumus var palielinaat ar veikala apvaardosanu no riitiem, kas kaa rituals ir veikala saimniecei,vai tad tas jau neliecina par uznemuma saimnieku psihologisko staavokli,fui,esmu laimiiga, ka tikusi aaraa no sii uzneemuma...Ja veelaties stradaat pa minimaalo atalgojumu,tad tik uz prieksu mėitenes,tikai pirms tam jums veel buus jaaitur face control!!!!!ex darbiniece

I Inese 08.12.2006

Cieniijamaa exdarbiniece L.,- Veelreiz veelu labu veiksmi turpmaakajaa darba dziivee. Man patiesi nav ljaunuma uz jaunu sievieti, kam veel daudz "punu jaauzdauza", liidz iemaaciisies saprast dziivi un cilveekus, kaa arii noveerteet attieksmi pret sevi un citiem. Ja Tu patiesi buutu laimiiga, Tu nepiesaarnjotu internetu ar nozheelojami ljauniem, komiskiem un meliigiem komentaariem un nekorektu informaaciju. Veelreiz veelu skatiities uz priekshu, nevis izgarshot agraakaas neveiksmes un kluudas. Turklaat veelu arii taalaakajaa darbaa sanemt tikpat minimaalu atalgojumu kaa pie mums, bet nekur nesaskarties ar taadaam negaacijaam kaa muusu veikalaa. Cik saprotu no Tavas attieksmes - nekur citur Latvijaa tirdznieciibaa materiaalaa atbildiiba vairs netiek prasiita. Tev ir veicies. Starp citu savas maajas energeetisko attiiriishanu peec tautas dziednieku ieteikumiem iesaku arii Tev. Tu jau redzeeji kaa to dara - buus mazaak tumshu un atrieebiigu domu, gaishaaks noskanjojums pirms Ziemsveetkiem. Starp citu, vari patieshaam neuztraukties par kaadu asaaku reakciju no muusu puses, iznjemot sho internetsaraksti, jo, neskatoties uz visu sho nejauciibu, L., Tavas speejas un darbu es joprojaam veerteeju augstu, un man patiesi ir skumji, ka naakas mainiit priekstatu par Tavaam cilveeciskajaam iipashiibaam. Ar cienu - "ZELTA MIGLAs" joprojaam saimniece.

Z zane 10.12.2006

Loti zeel gan ,ja juus domaajat,ka sos rakstus raksta viena persona,jo taa nav...Nesaprotu ko gan juus domaajat ar L........Atceraties,ka pie jums ir straadaajusas vairaakas darbinieces un seit savu viedokli izsakaarii paareejas,tai skaitaaa es...Kaapec gan pieredzeejusaam darbinieceem ir jaastraadaa pie jums par taadu algu, ja var nopelniit 4 reizes vairaak,straadaajot prestizaa vietaa, taa ka tas reiz ir paveicies man......Loti iesaku jums padomaat par juusu biezo darba koletktiivu mainju.....Noveeelu jums protams pilnveidoties un tiesaam arii saprast savas darbinieces.....Lai peec tam nerastos paarpratumi un launu vaardu paarmijas...Ar cienju ex darbiniece....P.S.( Es neesmu L.)

I Inese 11.12.2006

Es patiesi periecaajos par Juusu veiksmi. Domaaju, - prestizhajaa veikalaa lieti noder pie mums ieguutaas zinaashanas un prasmes. Turklaat, darba tirgus briiviiba ir muusu sabiedriibas ieguvums - viss atkariigs no piedaavaajuma. Labi darbinieki attiistaas, aug un pretendee uz labaakiem darba nosaciijumiem. Tie gan ne vienmeer ir tieshi proporcinaali firmas t.s. prestizha pakaapei. Shiis diskusijas jautaajums bija tieshi ljauno vaardu paarmainja, ko radiija nevis ex darbinieku kolektiivs, bet konkreetas personas katraa gadiijumaa mums labi zinaamu un publikai neizklaastaamu iemeslu deel. Atskiriiibaa no "taisniibas ciiniitaajaam", es shaadas firmas ieksheejaas lietas internetaa neklaastiishu. Turklaat, kaut vai tas, ka diskusijas rezultaataa dublju straume paarveertaas normaalaa viedoklju apmainjaa, pieraada, ka taa bija veertiiga. Kaa "heppy end" veelreiz pievienoju laba veeleejumus savaam ex darbinieceem, kuras peec tonja atpaziistu, un, kuras katra savaa veidaa patiesi ir speejiigas meitenes. Ar cienju - "ZELTA MIGLA" saimniece

E es 14.12.2006

Heppy end ;-D, iemaacieties luudzu anglu valoda cieniijamaa saimniece ....man no shii vaarda vien smiekls naak,...saimniece tu vari buut savam sunim vai kakim.

I Inese 14.12.2006

Te nu var tikai paarfraazeet klasisko Laasminjas fraazi no burviigaa "Limuziina" - "Tik maza meitene, un jau tik sabojaata", turklaat bezceriigi. Happy New Year

M Mellene 14.12.2006

Ari es esmu bijusi darbiniece,taču neko tādu grandiozi sliktu šeit neuzraxtišu.Man šādu negativu emociju nav,un priecājos par to!Lai ari kā ir bijis, taču katram ši pieredze ir kaut ko devusi,nav jēgas sevi grauzt ar negativo..dzive ir skaista un dota mums tikai viena! Tāpec meitenes,izbaudam to! un negativo atstajam aiz muguras! :)

I Ilze 18.01.2007

Jā, negribas vairs to negatīvo atcerēties, kas "Zelta Miglā", ir piedzīvots, taču ik pa brīdim tas ataust atmiņā, jo pozitīva diemžēl tur praktiski neka nebija...Un pārsvarā dēļ saimnieces, viņa vispār nedomāja par savām darbiniecēm, aiz muguras aprunāja tā ka, žoklis atkārās dzirdot, solīto algu nemaksāja, praktiski neko nepildīja, ko solīja..., žēl, ka ir tādi cilvēki, bet tagad esmu laimīga un pilnībā apmierināta ar dzīvi, darbu, naudu un visu pārējo...:)

I Ieva 22.02.2008

Lai gan neesmu šajā veikalā strādājusi, "saimnieces" teiktais liek domāt, ka viņa nav īpaši psihiski līdzsvarota un inteliģenta, kā arī rada vienkārši nepatīkama cilvēka iespaidu.