AtrisinātaZelta Adatiņas A - Krāpšana

Neatbild uz elektronisko pastu, neatbild uz zvaniem...Nevēršieties pie šī uzņēmuma! Apejiet ar līkumuj jo solījumi nekrīt " makā".Prasīts avanss lai var ķerties pie darbiem, jo materiāli un maketēšana maksā naudu, citādi uzskata, ka uzņēmums ieguldīs naudu, bet pasūtījums tiks atsaukts...Nodrošinājuši sevi ar prasībām -augstā līmenī', bet kad nauda ieskaitīta-pazūd ar galiem!
Apejiet šos krāpniekus!

Atbilde no RGSIA Pārstāvja atbilde 03.11.2016

Labdien !
Uz mūsu uzņēmuma e-pastu saņēmām informāciju par Jūsu sūdzību.
Ņemot vērā, ka sūdzība ir anonīma lūdzu steidzami sazināties ar mums: +371 28710115 vai
[email protected]
Jūsu jautājums tiks operatīvi risināts un meklēts veids lai atrisinātu radušos pārpratumu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.12.2017

Uzņēmuma Zelta Adatiņas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A ainīte 19.12.2016

Afēristi plaša mēroga, firmai jau Aizliegums
Uzlikts: 10.06.2016.
Piemērotājs: Zvērināta tiesu izpildītāja Sandra Rundele
Lieta: Nr.03716/055/2016-
Ar zvērināta tiesu izpildītāja Sandras Rundeles 07.06.2016. pieprasījumu Nr.03716/055/2016-
NOS piemērots visa veida pārreģistrācijas aizliegums, tai skaitā, aizliegums mainīt uzņēmuma
dalībniekus un aizliegums reģistrēt komercķīlas. Iesaku vērsties policijā un steidzami!!!!! Afēristi atdodiet naudu par nepiegādāto preci, kuru jūs neatdodiet arī pēc iesnieguma uzrakstīšanas!!!