www.sudzibas.lv Zauers Slikts serviss

Zauers - Slikts serviss

Mājas lapā norāda, ka prece ir pieejama. Pasūtot, izrādās ka preces nav un ir jāgaida. Pēc nedēļas atnāk epasts, ka prece ir ofisā un var braukt pakaļ, bet atbraucot, izrādās, kaut kāda kļūda, preces nav. Labi, ka nebiju veicis priekšapmaksu.

26.06.2019

E

S swizz 29.06.2019

Piekritīšu, viņiem tur valda bardaks.
Gadu atpakaļ arī veicu pasūtījumu , uzrāda ka ir noliktava , saņemšana 1-3 dienas . Pēc piecām piezvanīju pats jo apnika gaidīt . Izrādas noliktavā nav bijis , kļūda tajā uzskaitē. (To es saprotu jo visi iveikali lieto vienu uzskaites bāzi ko veido pati noliktava ) tomēr kāpēc pazvanīt paši nevarēja, nav skaidrs. Piedāvāja jau par lielāku cenu gaidīt vēl nedēļu.
Intereses pēc iegāju nākamajā dienā, mājaslapā produkta cena un pieejamība nebija mainīta .

Un tas viss tāpēc ka uzņemas vairāk ka spēj pacelt .