Zarini Am SIA - Krapšana

Sveiki, vēlos visus informēt par krāpnieku Elvi Vitolu kas itka ir firmas sia zarini am īpašnieks un valdes loceklis. Piedāvāja stradat par e-konsultanti majas lapa kas bija dr.lv veikals zarini. Kad jautāju par atalgojumu, solija bruto 800 un esot oficiāla firma tāpēc jāslēdz ligums. Līdz tam viss skaisiti. Darbs majas pie datora sakuma bija 6 dienas nedēļa, beigas piedāva man izvēleties ka būtu ertak, piekritu uz darba dienam no 8-18.
Par cik uz bausku nebraucu piedāvaja ligumu izsūtit pa pastu, kas man bija erti. Atklāju savu vārdu uzvardu un pk, ka ari konta nr. , ka jau katra normāla liguma vajadzīgs.
Zinot ka pasta vēstule nāk apmēram 3-4 dienas, sakuma apzinājos ka stradaju bez liguma. Elvis visu izstatīja, iedeva pieejas kodus, paroles. Lai varu sākt stradat. Līdz šim ari vis skaisti. Pagāja 4 dienas liguma ka nav tā nav. Piektajā diena man atnāk vēstule, es laimīga neapcakareja, atveru tur viena lapa 5 teikumi un par mani pilnigi nekada informacija, vis skibi grieizi sarakstits ka pirmklasnieks, teksta pinigs biezpiens. Es soka!
Zvanu, prasu kas tas ir? Atbild ka esot paludzis darbinieku lai atsuta! Oky! Sola atsutit jaunu neesot laiks, lai pagaidu! Piedavaju pati atrast interneta paraugu un sarakstit datus par abam pusem. Saprotu skan smiekligi.
Vins piekrit atsuta visu informaciju es sarakstu, nosutu jau gatavu vinam, vis kas jaizdara jaizprinte un japaraksta jaatsuta man-parakstit! Nakosa diena esot jau izsutijis. Super es gaidu. Jau nedela nostradata bez liguma. Prasu vai jau varu iesniegt nodoklu gramatinju lai vid nesanak ziepes. Uz ko atbild man tur pazistama strada vis bus kartiba! Ok vel jo labak!
Peksni dr.lv lapa tiek izdzesta jo par vinju netika samaksats, parvacamies uz www.zarini.Mozello.lv
tuvojas algas datums - jupii pirma alga, kaut gan par 8 dienam, bet tapat alga!
Liguma vel nav - pagajusas 2 nedelas.
Piesola bonusa naudu par labu darbu itka no sevis. Super kam gan nepatik bonus naudas. Ieskaitas 15 eiro itka no darbinieka rinalda vitola!
Algu sola jau nakosa diena, ka ari ligums esot jau cela!
Nakosa diena - ne liguma ne algas, piedavaju iet uz attiecigam iestadem jo nu jau pieradas ka esmu apvesta ap sturi, majas lapai tiek nomainitas paroles, peksni atcerejas, ka nav man liguma un nelaus stradat bez, te peksni alga itka skaitita caur pastu un esot japagaida lidz pirmdienai! Tad ari bus ligums un varesu stradat. Otrdienas vakars - ne alga, ne liguma. Prasu atkal - kas notiek, kur viss ir! Uz ko man atbild putrojoties, pinoties melos, ka neesot ne vaditajs, ne ipasnieks, ne valdes loceklis, un ka vadiba lika man nodot info, ka alga bus ir tikai jagaida, es prasu kas ir vadiba, kadi kontakti?
Pec liguma nedrikstot izpaust. Nakosa zina jau stasta ka pats neesot sanemis algu un ka pasam liguma vel nav!
Turpina reklameties dr.lv, preci tirgo visu kas pieejams 220.lv, 1a.lv vnk ar uzcenojumu! Neuzkeraties jo nav teikts ka preci tiesam piegada, vai nosuta, jo par preci javeic prieksapaksa uz internetbanku.. Visas sarakstes ir saglabatas un materjali tiks nodoti attiecigam instancem.

E Elvis Vītols 08.10.2019

Kā arī darbu nemaz neveicāt, jo algu par tādu darbu kuru neveicat nemaksā.

ES neesmu vainiga ka tev klienti rakstija pec mana darba laika plks 23.00

E Elvis Vītols 08.10.2019

Kā arī 15,- eur tika samaksāti par logo izveidi!

Tatad visu atdzisti, ka konkreti apkrapi mani!

Man ir sarakste kura skaidri raksti ka alga tiek reikinata neitrali no klientu skaita - respektivi. vareja neviens neuzrakstit!

E Elvis Vītols 08.10.2019

Par padarīto darbu tiek veikta samaksa, ne neko nedarot un par logo tika veikta apmaksa!

Mans darbs bija atbildet uz zinam

Un katru dienu atbildeju tev , iesakot ko ka labak darit !

Ja gadijuma tev jau ir izdzests vari palasit velreiz

Skat ka pats sevi nodevi ...Man teici ka esi ELVIS VITOLS- naudu man parskaitija itka darbinieks RINALDS VITOLS izradas ka tu esi abas sis personas.

L Laura (Jēkabsone) 12.10.2019

Ir, ir Elvis Vītols, brālis Rinalds un visa pārējā famīlija ir tādi paši krāpnieki mahinatori. Arī esmu apkrāpto skaitā par apmaksātu un nesaņemtu preci, jo it kā interneta veikals izčibējis, naudu gan vajadzēja skaitīt ne i-neta veikalam bet Vītola draugaļai ar norādi Elvim Vītolam. Kaut beidzot visu šo šaiku ietupinātu!

Pacco_al 08.10.2019

Kaut kas šinī stāstā neiet kopā:

Reģistrēts nosaukums Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zariņi AM"
Reģistrācijas numurs, datums 45403024849, 12.01.2010
PVN numurs LV45403024849 (ar 18.10.2012)
Juridiskā adrese Madonas nov., Madona, Nagates iela 3, LV-4801
Pamatkapitāls 2,840 EUR, reģistrēts 26.07.2016 (reģistrēta apmaksa 26.07.2016: 2,840 EUR)

Nozare Ziedu tirdzniecība, floristika NACE2 47.76 Ziedu, augu, sēklu, mēslošanas līdzekļu, istabas dzīvnieku un to barības mazumtirdzniecība specializētajos veikalos (Avots: zl.lv, CSP, VID)

Faktiskā adrese: Sniegaroze ziedu veikals, Blaumaņa 6, Madona, Madonas n., LV-4801
Tālrunis 28677636

Par ko ari iet runa, ka vins uz citas firmas datiem maldina cilvekus.. es piemeram iesniedzu algas gramatinu un svesai firmai VID liek maksat par Mani nodokli.

Sadi izskatijas vina atsutitais ligums... Kuru itka darbinieks ir sagatavojis!

Un seit jau figure cita firma un cits reg. nr.43603003470 SIA" Interneta Veikals Zarini"