www.sudzibas.lv Zara Spice Netīra prece

Zara Spice - Netīra prece

Vakar iegādājos veikalā zara bikses, spicē. Laikojot tās, secināju, ka vienai bikšu starai ir nedaudz sagriezusies vīle. Tā gadās, viss normāli. Pirms maksāšanas attapos, ka jāsamaina manis uzvilktās pret citām tāda paša modeļa un izmēra biksēm. Pārdevējas priekšā to izdarīju, uz letes salīdzinot vīles un izvēlējos citas, ar krietni mazāk šķību vīli, tās neuzlaikoju un uzreiz iegādājos.
Šorīt vēlējos tās vilkt, bet ienāca prātā doma, ka iespējams apģērbu nepieciešams pirms tam izskalot, to tomēr ir laikojuši daudzi cilvēki. Pirms tam apskatīju bikses un ko tādu gan es nebiju gaidījusi! Vietā, kur atrodas sieviešu intīmākā ķermeņa vieta, atklājās nepārprotami balti pleķi un katra sieviete saprot, kas tie ir par pleķiem (izteiktas vēlmes tos aprakstīt nav, jau iedomājoties kļūst pretīgi) . Paldies dievam šīs bikses man kājās nekad nav bijušas, pat laikojot, jo sajūta būtu diezgan ļoti nepatīkama tādā gadījumā, bet vienalga - tās kuras laikoju, godīgi sakot neiedomājos pirms uzvilkšanas pārbaudīt, kas zina, varbūt nebija labākas.
Saprotu, ka veikala personāls nav spējīgs pārbadīt katru preci, pēc tās uzlaikošanas, bet nākas secināt, ka varbūt vajadzētu vismaz uzmest aci. Medicīnu neesmu studējusi, bet kas zin, varbūt no šādiem svešiem "fluīdiem" var saķert nepatīkamas un mulsinošas slimības un tas var beigties ar šķirtu laulību, pazaudētu ģimeni un bez mātes augušiem bērniem.
Fuj zara! Tonālā krēma pleķītis, šķība vīle, jā, visādi gadās gan preču ražotājam, gan daudzo pircēju un laikotāju rezultātā, bet šādas pakāpes netīrība ir, mazākais, morālā trauma pircējam. Pat nezinu ko tālāk ar šīm biksēm darīt! Mazākais, drošivien, būtu ar savu pieredzi dalīties sociālajos tīklos, lai cilvēki zara preces pirms uzvilkšanas rūpīgi pārbauda.

L LēdijaL 07.02.2018

Zara ir palikusi par Humpalu bodi! Brīnos, ka tajā vēl kāds iepērkas. Drēbes sasviestas čupās, pārdod kaut kādus kankarus, kas pat nav 5€ vērti. Vecas kolekcijas "pārtaisa" par "jaunām", piešujot bļembakus vai apgriež krekliņu, uztaisot par īso. Ģērbtuves vienmēr smird pēc sieriņiem, baltajām drēbēm vienmēr būs viss sasmērēts ar tonālo vai sarkanu lūpukrāsu. Pretīgi.

H Hellooo 07.02.2018

Ilgu laiku nebiju lasījusi šāda veida sūdzību. Un patiesībā pat nebija pat prātā ienācis kaut ko tādu, pirms pirkuma veikšanas apģērbu veikalā, vispār pārbaudīt!

Izklausās šausminoši, skumji, ka šādas lietas veikalā netiek pārbūdītas/kaut kādā veidā kontrolētas.

L Laura Irkle 07.02.2018

Hello, Hellooo!
Tāpēc arī šis ieraksts - lai mazāk cilvēkiem šādi nepatīkami gadījumi! Domāju daudziem neienāktu prātā un atklāt to pēc apģērba uzvilkšanas varētu būt briesmīgi

Bomboklak 07.02.2018

Njā, skarbi.
Bet laikam tāpēc, pērku tikai tieši to, ko pats esmu mērījis.

A artis909 07.02.2018

Kad iepērkaties zarā vienmēr ņemiet čekus! Nopirku divas ziemas jakas pēc nedēļas abām saplīsa rāvējslēdzejs un vēl pēc nedēļas no jakas pa visām šķirbām sāka līst laukā pūkas un spalvas! Kad kapu laukā no auto sēdeklis parasti izskatījās tā itkā es ar pakaļu nospiedu putnu un no viņa palika tikai spalvas

SamTroll 07.02.2018

atkal būs Bils Klintons ciemojies...

donna b 07.02.2018

Butu pasminejusi par so sudzibu, bet kops redzeju viena veikala bikses ar asins traipiem (ari tai pasa intimaja vietaa), tad vairs nebrinos ne par kadu musu tautas slimo, cucisko ricibu...

ZARA-za?

K Karinakarina 09.06.2020

sveiki.es 6.06.20 iepirkos.ZARA.nopirku tikai smarzas.jo no kadam apskatitam 10 baltaam bluzitem labi ja tris bija baltas bez tonalaa kremaa.nu kur skatas darbinieki. vairs neiepirksos saja veikala .veikals atrodas alfa