www.sudzibas.lv ZARA, Alfa Sliktas kvalitātes apģērbi

ZARA, Alfa - Sliktas kvalitātes apģērbi

Veikalā ZARA nopirku divas vejjakas , vienu rudens otru ziemas! Rudens vejjaka sāka izjukt jau nākamajā dienā, vejjakā parādījās sīkas spraugas un pa tām sāka līst laukā pūkas (vejjakas iekšpusē un ārpusē)! Kad kāpu ārā no mašīnas viess sēdeklis aplipiss ar baltām pūkām, noe vejjakas iekšpuses tas pats notika ar džemperi!
Ziemas vejjakai otrajā vai trešajā dienā salūza rāvējslēdzējs un vēl pēc pāris dienām arī sāka izjukt !Manam paziņam tādas pašas problēmas ar vejjaku no veikala ZARA!Diemžēl čeku nepaņēmu, jo domāju ka firmas veikalā pārdod kvalitatīvas preces!Vejjas izmetu četrus mēnešus pēc nopirkšanas!
P.s
Piecus gadus atpakaļ Rīgas tirgū ,pie tantiņas nopirku ziemas vejjaku, vēl līdz šim brīdim labā stāvoklī!Ja ejiet iepirkties uz ZARAS veikalu obligāti ņemiet čekus!;-)

P

bez tabu padoms 21.10.2014

kapec uzskatiet ka ZARA ir kvalitate ?
ja tas ir labs dizains 1 sezonai un viss, bet uzskatit ka perc kvlaitati ir maldinosi

L Liene Vikmane 18.03.2016

sen jau tas bija jazin ka uz latviju neviens nesutis augstakas kvalitates drebes !!!!! es Irija zara regulari sev drebes pirku un staigaju vel so baltu dienu, kautgan pagajusho gadu pirktas!!!!

tirguu ari nopirksi braaji vai ari labu preci! tadlej skaties uzmanigi ko perc un parbaudi gan ravejsledzejus gan visu parejo lai nav jasudzas pectam!!!!!