Zanimal Hope - Krāpšana

Sveiki, kaķu mīli.
Nekad neziedojiet šai organizācijai naudu. Meitene izskatās mīļa, bet liec naudu sev kabatā. Naudas vākšanai lieto bildes no internetā. Gadu vecus bildes. Par savākto naudu nav pat īsas atskaites. Kad viena tante postā uzrakstīja, ka bildes ir no internetā un ielìka arī linku, publikāciju Zanda noņem nost.

Papildināts kaķu tante 26.01.2020

...

K

K kaķu tante 26.01.2020

Life_is_life 26.01.2020

Ko nozime - liek sev kabata?
Cik var pasekot vinjas Facebook, vinja strada labi apmaksata darba...

K kaķu tante 26.01.2020

Priekš kam tad jāvac ziedojumus kaķiem, ar foto no Amerikas saitiem??

Z Zanda Indriksone 26.01.2020

Paldies Anastasijai Jahovai un Cat Care Community par nepatieso atsauci!
Diemžēl šī nomelnojošā anti reklāma būs neizdevusies!

Bet mēģināts nav zaudēts!

Ja ir kādas problēmas un vēlme izrunāt savu “sāpi”, droši piezvani man!
Mans numurs nav mainījies!

P.S. Nav obligāti krist tik zemu! ;)

Z Zinātāji nojautīs 26.01.2020

Šo postu ievietojis Cat Care Community, kuri ne tikai neatskaitās par ziedojumu izlietojumu, bet arī novērš jebkādus mēģinājumus uzdot jautājumus un pārliecināties par saņemto ziedojumu apjomu. Piemērs. Dienā 1 tika ievietots lūgums ziedot kaķim A, kurš vēl nav noķerts, taču biedrība nojauš aptuvenās izmaksas. 5 dienas kaķi neizdodas noķert. Tiek atteikts personai Z, kura vēlas apmaksāt šī konkrētā kaķa ārstēšanu pilnībā, tiek lūgts visu šo summu ziedot biedrības kopējā kontā. Netiek atbildēts par konkrētu adresi. Diena 5. Kaķis noķerts. Spriežot pēc komentāriem zem posta, kaķim tika savākts vismaz 500 eur. Ja ne divtik vairāk. Kaķis aizvests uz klīniku, kur tiek apskatīts un konstatēts, ka kaķim ir skrāpējums pieres daļā, kas jau sācis dzīt. Tālāka ārstēšana nav nepieciešama. Kaķis izlaists atpakaļ, ziedojumi nav noderējuši. Nākamā diena. Tiek izlikts posts par kādu citu kaķi, kuram atklāas veselības problēmas, tālab tas nogādāts klīnikā, taču biedrības kontā nav pietiekami daudz naudas(vai citu iemeslu dēļ), tādēļ biedrība šo rēķinu samaksā itkā no personīgajiem līdzekļiem, kālab ziedojumi tiek lūgti uz privātās personas kontu. Arī turpmākie posti aicina ziedot un nav nekādu atskaišu par jau savāktajām naudas summām un to izlietojumu. Te nu ir jautājums. Kādiem mērķiem nauda tiek 'iesaldēta', kamdēļ jau savākto summu nevar novirzīt kādam citam un kamdēļ to visu vienkārši nevar paskaidrot. Šis posts ir uzbrukums cilvēkam, kurš nojauš. Taktika skaidra.

V Vladlena Gulbe 26.01.2020

Un kur var redzēt Jūsu atskaites?
Galīgi garām.Jūs izmantojat interneta vidi,lai izrēķinātos ar cilvēku,kurš labāk veic šo darbu ,nekā Jūs.Kaunieties.Neticu nevienam Jūsu vārdam.Es Zandas vietā nolīgtu labu advokātu,par neslavas celšanu ir jāatbild.

V Vladlena Gulbe 26.01.2020

Mans teksts,komentārs domāts ir sūdzības rakstītājai.
Atvainojos par klūdas rašanos.Ierakstīju savu komentāru,ne istā vietā?.

Joe Rogans👽 27.01.2020

Pelna sev Gucci somiņām no lētticīgu cilvēku maciņiem. Man jau vienalga, tik bišk skauž, ka pats tādu shēmu neizdomāju.

M Mezonis 27.01.2020

Jus nepazistat so meiteni lai runatu par vinjas darbu. Vi ai ir labs pastavigais darbs un vinja ir fanatisks dzivnieku miilis. Neticu sudzibai ne 1%...

R Rezija Rusova 27.01.2020

Nevajag savu privāto dzīvi jaukt kopā ar labdarību.. Daudzi nesapratīs un nesaprot un kritika arī ir jāuzņem ne visi glaudis pa pauri un teiks komplimentus..

I Inga Ksen 30.01.2020

Zanimal hope un Zanda dara tik daudz pamesto dzivniecinu laba, to var redzet pec visiem izglabtajiem vinas FB profila, cik nesmuki sadi apvainot cilveku, kurs visu sevi ziedo milulu glabsanai. Pretigi, ka var ta apmelot. Kas jums kaišs? Slimi esat?

B baaccc 01.02.2020

Nu beidziet, gan vieniem, gan otriem vajadzigas astronomiskas summas arstesanai, tapat atskaites ne no vieniem nekad nav redzetas. Pastavigie Beinerta klinikas "barotaji", jo ne par savu naudu tacu varam sikot...pofig cik paprasa par pakalpojumu, kada taa kvalitate un rezultats... Dzivnieku apgrozijums aug progresiva atruma, liekas pat Mezavairogiem ar visam vinu 44 pasvaldibam nav tik daudz. Cik bijusi saskare, vajadziga tikai nauda. Visur tikai es, es, es, bet pie sevis uz pagaidmajam nevienu nennem, jo esot tacu sava dzive... Interesanti kur tie 600 tika tureti?