www.sudzibas.lv Zaglis ZaglisNeibergs

Zaglis - ZaglisNeibergs

Zaglis
Biju maksatnespejiga uznemuma direktors, Danielu Neibegu iecela par administrator, vins pardeva visu uznemuma mantu bez kreditoru piekrisanas un bez papiriem un man bija japaraksta papiri, ka Manta ir janoraksta. Daniels Neibergs nezin nevienu likumu un nespej vadit normali MN procesus

Zi

Vairāk sūdzības par Zaglis

Smile900 01.04.2013

Ko nozīmē "bija jāparaksta"? Piespieda ra varu?

Ka Kaķkope 08.10.2013

Iespējams, ka bija tāpat kā ar VID atbalstīto vācieša H.Berga kriminālbankrotu 2003.g. - admnistratots Ekarts fiksi rāva cauri maksātnespēju, nepildot nekādus likumus, protokolā ierakstīja, ka vienīgais algas kreditors balsojumā atturējes, kaut viņš nepiekrita un balsoja PRET, kad jāierodas prokolu parakstīt, pats Ekarts nebija uz vietas un ierakstīja, ka neieradās kreditors u.tt. Lielais kreditors VID uz 2003.g.25.aprīļa iesniegumu nav atbildējis vēl šodien, bet, ad sāku šo lietu pieminēt, jo vācietis izblēdīja ap 200000Ls nodokļu parādu un mūsu valsvīri brēc, ka neesot naudiņas, mani vajāt uzsāka VID Pārdaugavas KAC darbinieces Škerškāne un Lovčinovska (tajā reģionā arī atrodas tā vācieša īpašumā esošasi nu jau grausts KAlnciema 36/38), sastādot tik nepārprotami dīvainus un pat ar viltojumu izgreznotus dokumentus, ka tie nepārprotami ir pasūtījuma darbs. Veidu netrūkst, kā arī bez varas "izmānīt" parakstu. Neiberga kungu kā MN administratoru un juristu nezinu, man šis kungs asociējas tikai ar ļoti neskaidro nomu Katoļu ielā 14 un to, ka uz turieni viņu atvedusi kāda jaunkundze, ar kuru saikni atzīt negrib un kura pirms ļoti nepatīkamiem notikumiem Rīgā jau bija aizlaidusies uz ārzemēm.

Da Daniels 05.04.2014

Labdien, tie ir meli, tikko lūdzu lapas administratroru (Baltkrievijas SIA!) dzēst šo sūdzību:

Jūsu mājas lapā ir publicēta apzināti nepatiesa, manu godu un cieņu aizskaroša ziņa, kas satur lamu vārdu a, atzīstot mani par vainīgu mani noziegumā, ko var tikai tiesa:

Esmu vienīgais advokāts ar šādu vārdu un uzvārdu. Man nav zināms šis "direktors". Par manu profesionālo advokāta darbību neviena persona kopš 2001. gada Zvērinātu advokātu kolēģijā nav iesniegusi sūdzību, tāpat pret mani neviens nav vērsies nedz ar pretenziju, nedz cēlis prasību tiesā.

Es pamatoti turu aizdomās, ka šo anonīmo sūdzību rakstījis grāmatvedības firmas īpašnieks kā atriebību man par mūsu biznesa domstarpībām. Viena mēneša laikā 3 sūdzības ar identisku saturu un rokrakstu. Nevēlos turpināt atriebības ķēdi, tāpēc atturēšos no konkrētības.

Mans e-pasts ir [email protected] un pēc argumentēta pieprasījuma varu sniegt sīkāku info.

Ja manu lūgumu par šīs sūdzības dzēšanu šīs mājas lapas īpašnieks neizpildīs, tad būšu spiests vērsties Valsts policijā ar iesniegumu par iespējamo kriminālpārkāpumu, ko veikusi pagaidām anonīma persona, bet kuru turpina atbalstīt Jūsu Baltkrievijā reģistrētais mājas lapas īpašnieks.

ar cerību uz godaprātu,

Daniels Neibergs