www.sudzibas.lv zābaki "Aleksandra un Ko"

zābaki - "Aleksandra un Ko"

Фирма "Aleksandra un Ko" торгует некачественной обувью и откровенно нас обманывает.
На женские зимние ботинки, стоимостью 70 латов, фирмой была объявлена гарантия два года.
Я их проносил не полных два месяца, не каждый день!
Каблуки на обоих ботинках износились в нет. Но это не главное, сразу же сломалась молния, и это мелочь, на правом ботинке начала отставать кожа, иду я по улице и чувствую вся нога мокрая, короче говоря они просто отклеялись, так как совершенно не качественные сапоги, склеяны, а не сшыты.
Отдала их по гарантии с требованием поменять, вернуть деньги или ремонт, мне не позвонили, пришлось самой 2 раза туда ходить, обслуживание ужасное, у продавщиц такое выражение лица, что я столб, такого уже даже в великой и могучей не встретишь. Мало этого обслуживают всех, кроме меня, в итоге швырнули мне письмецо в лицо, а там ни ремонта, ни возврата, ни денег (на это даже расчитывать не приходится) объяснение очень простое - виноваты сами, мол не так носили (бред)!
Я просто в шоке, ни то что ни ногой я на 10 метров близко к этому ужасному магазину не подойду.
Особый привет менеджеру - В. Подоляко - своими глупыми действиями, вы теряете постоянных клиентов одного за другим, это не успешный менеджмент, а анти действия - глупые и не обдуманные!

Никогда, ни в коем случае не покупайте обувь в фирме "Aleksandra un Ko".

С уважением и наилучшими пожеланиями

I

U Uģis riktigais 08.05.2009

Nu vot, Irina, tie kabulki krīt nost tāpec, ka valka tos zābakus.Ja noliksi plauktā un aplukosi ka izstades exponatu, tad arī kalpos divi gadi :)

E Evelīna 09.05.2009

Irina, aizej takš uz konsultāciju pie eksperta un pajautā viņa viedokli...tā nav ekspertīze, bet konsultācijā viņš ļoti labi izskaidro kur ir vaina apaviem.

D Daina 09.05.2009

Tas, kas mūs pircējus patstāvīgi čakarē ir fakts.Galvenais ka nekādi nevar cīnīties ar šiem krāpniekiem.
Mans ieteikums uzlaid uz šo veikalu Bez tABU VAI TAUTAS BALSI, uzreiz visu atgriezīs, vai samainīs.

J josivs 09.05.2009

Man ar Aleksandru nav bijušas nekad problēmas!!! Kurpes tur ir SUPER kvalitatīvas!!

T Tatjana 10.05.2009

Солидарна.Обувь поршивенькая

P pufa 10.05.2009

Man ar Alexandru arī nav bijušas problēmas, bet City Bag veikalā somas gan neiesaku pirkt, tur ķīniešu ražojumiem cenas vēl augstākas kā slaveniem brendiem, bet kvalitāte zemāka par Maximā pirktajām somām. Un firmas, kam veikals, valdes loceklis Korps sevi par pasaules karali uzskata, tevi ar pretenzijām un experta slēdzieniem pasūta d...st, nākamais mans solis būs, ka es ar viņa veikala "kvalitatīvo"produkciju stāvēšu viņa veikalā un aicināšu potenciālos pircējus neko nepirkt, ja negrib sev nervus sabojāt...

A A 20.05.2009

U menja tozhe bili problemi s etoj obuvju, no hotj pomenjali :)

I Irina 26.06.2009

Man arī bija slikta pieredze ar šo viekalu!!! Apaviem ir drausmīgaka kvalitāte! Arī mani zābaki neisturēja pat vienu sezonu. Uzrakstot vēstuli veikalam, saņēmu atbildi, kā zābaki tika nepareizi nesāti. Nevienam neiesaku pirkt apavus "Aleksandra un Ko" veikalos!!!