www.sudzibas.lv Z13 Car Wash Sabojāts auto krāsojums

Z13 Car Wash - Sabojāts auto krāsojums

26.10.2019 aizvedu mazgāt auto ar rokām un iztīrīt, bet nu mašina tika mazgata tikai ar augstspiediena pistolēm! Roku darbu īsti tur neredzēju!

Rezultātā ir sabojāts auto krāsojums, norauta krāsa no auto bufera!

Darbinieks mēģināja man ieskaidrot ka tāds defekts jau bija, bet tik cik es kopju šo auto zinu katru švīku!

Kad instagrama ieliku postu lai cilvēki uz šo "moiku" nebrauc tad man atbildēja, ka tā ir krāsotāja vaina!

Iesaku pameklēt citas vietas kur kopt savu auto ja jums nav laiks pašiem!

A aicis24 26.10.2019

Skaidrs,ka tev tas priekšējais spārns ir bijis krāsots un nekvalitatīvi.Jo ar augspiediena pistoli nevar tā nosist krāsu nost.

C critical thinker 26.10.2019

nu i gan notikums. bavārijas mēslu vāģim kreisais krāsojums birst nost pēc lietus

Joe Rogans👽 26.10.2019

Turi pistoli 15 cm attālumā no mašīnas pirmkārt. Es savam bmw piebāžot car wash pistoli taisni pie krāsas varu nomazgāt tikai beigtos kukaiņus. Tā kā ķīniešu brāķis tavs bampers