AtrisinātaĶiveļi z/s - Krāpšana

Vēlos aiztaupīt laiku citiem uzņēmējiem, kas vēlas sadarboties ar šo saimniecību. Neizplūdīšu detālijās, bet cilvēks pasūtīja kaltes aprīkojumu uz prāvu naudas summu, vairākkārtīgi solija samaksāt pēc piegādes, bet pirms pašas piegādes izdomāja atmesties un pazust. Vēlāk necēla tel. bet bija tik laipns un pēc nedēļas un atsūtīja sms, ka nav naudas un no savas puses nokancelē darījumu vienpusēji. Cilvēks bez atbildības sajūtas un galīgi nav ieinteresēts risināt lietas pēc būtības. Neiesaku nevienam sadarboties ar šo veiklo "uzņēmēju", ja nu tiešām dzīve piespiež, tad tikai pēc 100% priekšapmaksas, aiztaupīsiet sev nervus pilnīgi noteikti. Un neticiet solījumiem, tie nāk kā no parpilnības raga...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.04.2020

Uzņēmuma Ķiveļi z/s pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Работяга 04.08.2018

Jums tacu ir pasam 350 uznemumi un apaksuznemumi, varat uzmest vinu ar vadiemar kuru vini piekurina jusu aprikojumu, vai ar remontu tas aprokojumu.. tikai jaskatas kad vins bus uznemuma varbut vins kopa ar jusu sievu aizbrauca uz kanariju salam atpusties un jus ar ragiem tas neziniet :(