Z/S Dižskudras - Krāpšana

Šī saimniecība bez līgumiem nodarbina darbiniekus.To starp nepilngadīgus bērnus no 8 līdz 9 stundām .Algas tiek maksātas reizi nedēļā sestdienā.Darbs ir siltumnīcās,arī ļoti karstās dienās.Ja kādam paliek slikti pārkaršanas dēļ,tas tiek aizsūtīts uz mājām un,vairumā gadījumu,atlaists.Par nostrādāto netiek samaksāta alga.Mana meita nostrādāja 8 dienas,par 2ām nesaņemot samaksu.Viņas draudzene nav saņēmusi samaksu par 1 dienu.Cits nostrādā vairākas dienas,bet solītās samaksas vietā saņem krietni mazāk.Arī manai meitai par 6ām dienām vajadzēja sanākt 90 eiro,bet samaksāja 60.Aizbildinājums no saimnieces puses:Esot slikti strādājuši.Saimniece Līga aizbildinās dažādos veidos(algas esot 29.datumos,tiks samaksāts pēc padarītā u.c).Biju cerējis,ka šādi uzņēmumi vairs valstī neeksistē,bet būšu kļūdījies...

U

C Chelsey 30.07.2016

Tādu lietu kā Valsts Darba Inspekcija zini? Ir jāvēršas tur šādos gadījumos, lai viņu izčakarē. Te neko nepanāksi.

Cien. Ulzhuks,
Cik Z/S Dižskudras Jums ir parādā ?
Varbūt vajadzētu tomēr piedzīt pienākošo atalgojumu no darba dēvēja?
Vai Jūs vēlaties, lai mēs sniegtu Jums atbalstu šī parāda atgūšanā?

M Mareks 28.02.2020

Labdien,man ari nesamaksaja 110€ z/s dizskudras Iecavas nov. krauklisi,krapnieki!