www.sudzibas.lv Yuma sushi Slikta dūša

Yuma sushi - Slikta dūša

Pasūtījam suši no šis kompānijas. Gan aukstus, gan kardtus. Ēdam vakarā ar vīru. Pasūtījām 4 dažādus veidus. Pa nakti gan man, kā arī vīram palika slikti. Visu nakti nomocījamies, bija jān,em brīvdienu nākošā dienā. Diemžēl, šajā firmā vairs nesūtīšu.

Y Yuma Sushi 20.10.2017

Strādājam kopš 2016.g. marta, šāda veida sūdzība ir pirmā mūsu saskarsmē. Ja protams, runa iet par mums, produkti katru dienu ir svaigi, produktu sagataves ir katru dienu, jo apgrozījums ir liels, nekas nepaliek pāri, neviens produkts nav ar pēctermiņu, svaiga laša piegāde ik pēc 2 dienām (2 lieli zivju sagādātāji atrodas Ādažos).
Kāpēc nebija saziņa ar mums? Netīšām uzdūrāmies googlē.
PVD pārbaudes ir ar 0 aizrādījumiem, strādājam pēc tehnoloģiskām kartēm, pārtika nav spēlītes, tamdēļ viss, kas ar to saistīts, tiek ievērots.
Būtu ļoti labi uzzināt, kurā dienā sūtijāt, cikos, vai tā bija piegāde vai paši izņēmāt un protams produkcijas nosaukumus!
Ar cieņu, Yuma Sushi.