www.sudzibas.lv Yandex taxi Masveida vadītāju maskas nēsāšanas ignorēšana

Yandex taxi - Masveida vadītāju maskas nēsāšanas ignorēšana

Kā var būt, ka izmantojot taksi pakalpojumus 8 reizes šonedēļ 4 reizes man nākas atteikties no mašīnas maskas ne nēsāšanas vadītājam dēļ? ! Kā var tā būt, ka valstī katru dienu saslimst 500 cilvēki un 10 mirst, bet 90% vadītāju rēc no fakta ka klienta veselību var ietekmēt nenēsājot masku? Kāda dieva dēļ absolūtais vairākums ignorē klientu intereses nesaslimst? ! Vienkārši briesmīgā attieksme.

H hehar36622 21.11.2020
не доставил на место

Не доставил на место.
Угрожал полицией если не выйду.
Jadoga Romans Tv-07419
ford Mondeo TQ6423 +371 28147039

Nestrada

Telefons nestrada,pirmo dienu izladekas un vairs nestrada

Par Yandex

labdien! Man sauc konstantīns komanovskis vēlētos sūdzēties par kopāniju yande viņi nemāk braukt nomāli
Kad tie invalīdi iemācīsies brauk man mani var atrast Facebook Constantine Rex ja kāda kaukas nepatīk

R Rolands Celmins 10.03.2021

ja esam tik stulbi ka ticam covid aferai un tam ka kautkada lupata uz sejas palidzes pret navejosako virusu cilveces vesture nejam ara no majas un kur nu vel lienam taxi kuru pa dienu ir pieskaudijusi simtiem cilveku pratin nac majas