AtrisinātaYandex taxi - Krāpšana

Yandex taxi stāv pie autoostas, pieskrienu noskaidrot vai var ar karti maksāt, jā var. Iesēžos dodamies uz barona centru, galā prasa 14€ biku vairāk. Pilnīgs šoks, nereāli 2,4 km 5 min brauciens, nolīgšana 7 eiro? Kādā veidā lūdzu yandex izskaidro šo, sarunāju maksāt 8.
8 eiro no autoostas līdz barona centram, ar bolt parasti pa 8 eiro līdz Berģiem aizved!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta katrinaj 30.01.2022

kkk

K

A aicis24 20.10.2020

Ja gribi braukt bez aplikācijas ar taksi,tad vienmēr vajag skatīties uz durvīm,tur ir viņa cena izcenojumi,tas būs vienmēr dārgāk nekā,ja taksi izsauc caur aplikāciju.

Pacco_al 21.10.2020

Tieši tā taksometra tarifs ir uz durvīm un protams, tas nav tas pats, kas pēc aplikācijas. Un tas ir tikai loģiski, jo taksometru nolīgāt neizmantojot aplikāciju.