www.sudzibas.lv Xp.lv Par naudas atgriesanu,PALIDZAT!

www.xp.lv - Par naudas atgriesanu,PALIDZAT!

Labdien. Es ceturdien vakara no internetveikala xp.lv pasutiju plansetu. Uzreiz pazvanija un pateica, ka pirmdien pecpusdiena bus piegade. Pirmdien sezu gaidu,gaidu..paskatos laiku,jau 15:30. Sadomaju pazvanit pati un pajautat,kas par lietu. Man saka, ka kurjers, kurs pie viniem uz veikalu piegada plansetus ir aizkavejies. Vini nezina,kad viniem uz veikalu atvedis,bet par piegadi vispar nerunasim...Vai es varu piezvanit viniem un anulet pasutijumu? Bet lieta tada, ka ar swedbankas palidzibu nauda viniem jau ir parskaitita... Ja es anulesu pasutijumu,vini man naudu atpakal aizsutis? Man loti vajadziga mana nauda atpakal! Un ja vini neaizsutis,es varu zvanit PATERETAJU TIESIBU AIZSARDZIBAS CENTRAM? Palidzat ar padomu!

Hator 02.04.2014

1) Jūs varat anulet pasūtījumu un atgriezts amaksāto naudu par preci! - prece vēl nebija piegādāta un nav pagājušas 14 dienas!
2) Protams Jūs āri varat sazināties ar P.T.A.C. un saņemt konsultāciju kā rīkoties tālāk.

E Elēna Lazdāne 02.04.2014

Es viniem zvanu, bet vini telefonu necel! Ko tad darit?

Hator 02.04.2014

Если телефон не берёт продавец то вы можете самостоятельно написать заявления на возврат Вам полный стоимости заказа включая доставку! Образцы заявлений вы можете найти на http://www.ptac.gov.lv/page/335
Так как вы не можете дозвониться до продавца! Заявление нужно будет принести им на юридический адрес в двух экземплярах один они должны будут подписать второй отдать Вам!
Всю подробную информацию о том как действовать Вы можете найти на портале http://www.ptac.gov.lv/page/104

Hator 02.04.2014

Извиняюсь, что ответ на русском!

E Elēna Lazdāne 02.04.2014

Nekas :D Es ceru, ka Jus tomer mani sapratisiet. Vini sakuma necela, bet velak pacela. Es jau gribeju atteikties no pasutijuma, bet plansetdators bija jau izsutits un rit man vinu piegadas. Ja vins bus jauns, labi iepakots-atstaju sev, ja lietots uzreiz sutu viniem atpakal. Man pa telefonu solija, ka plansets ir pilnigi jauns, bet dzivaja jau redzesim. Es ta baidos, ka lietots, jo lasiju ka daziem cilvekiem no xp.lv pienacis lietots telefons, bet vairak cilveku, tomer rakstija, ka viniem pienaca jauna prece. Rit redzesim, ka bus!

S [email protected] 03.04.2014

Elēna Lazdāne luudzu atrakstiet kaa ir ar to planshetu, vai piegaadaaja? Vai labaa staavoklii?

E Elēna Lazdāne 10.04.2014

Atvainojiet, ludzu, ka tik sodien atrakstu!
Piegadaja plansetu. Pagaja bez 1 dienas gandriz nedela. Plansets bija pilnigi jauns. Gan kaste, gan pats plansets bija iepakojumos. Jau nedelu vinu lietoju, strada perfekti! Pat nebija domas, kad sanemu, sutit atpakal.

S [email protected] 10.04.2014

paldies.