www.sudzibas.lv Xnet Vienpusēji atceļ pasūtījumu

Xnet.lv - Vienpusēji atceļ pasūtījumu

Labdien.
Pasūtījām preci. Pēc stundas piezvanīja menedžeris un vienojāmies, ka nākamajā dienā piegādās.
Nākamajā dienā piezvanīju xnet.lv, tur brīnījās, jo itkā menedžeris zvanīja un preci nedabūsim.
Pēc 10 minūtēm atzvanīja xnet.lv menedžeris un paziņoja, ka preci nepiegādās, jo pašlaik prece maksā dārgāk. Menedžeris apstirpināja, ka prece ir noliktavā, bet xnet.lv atcela vienpusēji pasūtījumu.
Viņiem viss ir ....
Neperciet no viņiem, iekritīsiet!!!!

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 05.04.2013

Labdien,
Atvainojamies par radītajām neērtībām. Diemžēl, nebija izdevies Jūs laicīgi informēt par piegādātāja cenu izmaiņām izvēlētajai precei. Paldies par vēlēšanos uzlabot mūsu pakalpojumu, informējot par nepieciešamajiem darbības uzlabojumiem.

A A666 16.01.2018

Jūs savas neērtības turpinat ari 2018 gadā.Jūsu mājas lapā vieni noteikumi un Jūsu dispečieri runa savādāk.Jums nav laba darba organizācija un tauta Jums sāk neticēt.Palasat atsauksmes.Ari es atteicos maksāt caur banku jo radās aizdomas par Jūsu nekorekto darbu.Gatava biju maksāt skaidra naudā kurjeram.Bet Jūsu pārstavis to atteica un mēs pirkumu anulējam.Preci iegādajos cita Lietuvas internetveikalā.Viss bija tā kā klients vēlās.Es neredzu Jums labu sadarbību ar klientiem.Vienu preci no Jums es gaidīju gandrīz menesi un man neviens nepaziņoja.Kamēr pati sāku meklēt.Tas nav serviss klientam maksāt naudu un stresot.Jūsus konkurenti būs gandarīti par Jūsu darbu,

K kristkrist3 05.04.2013

Kāpēc vispār ir jāiepēkās internetā? Grūti saģērbties un aiziet uz veikalu? Es peronīgi pastaigas pēc eju uz veikalu. Un bez mašīnas, izņemot piem. tv. Tā ka uz veikalu jau rīt, ja mājās kaut kā [slēpt]@#!!!

B Beisbolzzz 05.04.2013

Krista, ne jau pārtiku pērk internetā, bet tehniku, jo ir lētāk kā fizisko veikalu tīklos. Kapēc jāpārmaksā milzīgas summas, ja to pašu var nopirkt normālā interneta veikalā, kas nodrošina arī lielisku servisu?

N nautilus 08.04.2013

kā kaut kas tāds var būt? preci nepiegādā, jo pa šo laiku cena jau paaugstinājās... naudu vismaz atdeva?

S SarmīteOzolina 08.04.2013

kristkrist3
ne jau visiem ir veikali kā saka -durvju priekšā. Vai tad laucinieki nav pelnījuši iegādāties dažādas preces. es piemēram dzīvoju mazpilsētā kurā bez alkohola vēl var iegādāties maizi un pienu. Nu labi, labi, varbūt drusku pārspīlēju ir arī desa un siers. BET, no datortehnikas, sadzīves tehn ikas utt tamlīdzīgām lietām nekā nav. Nākas vien iepirkties internetā un saņemt ar kurjerpasta starpniecību.
Tā lūk, pirms komentējiet padomājiet par līdzcilvēkiem ne tikai sev apkārt 10 metru tuvumā, bet paskatieties ķaut vai Latvijas kartē. NAV visur tikai pilsētas un pilsētas ar veikaliem.