www.sudzibas.lv Xnet Apkalpošana

Xnet.lv - Apkalpošana

Apkalpošana briesmīga, sola viena izdara citu, pasūtu telefonu ar norunu, ka piegādās noteiktā dienā, pēc tam sajauc telefonu un saka ka būs rīt, tas nekas ka telefons jau rīt vajadzīgs, neiesaku šo interneta veikalu, visu nākamo dienu sabojāja darbu veicot.būsiet vīlušies

K

X Xnetinternetaveikals 07.11.2011

Labdien, Kristap.. Atzīstam mūsu piegādātāja kļūdu un atvainojamies par piedzīvotajiem pārdzīvojumiem. Vizdrīzāk - nekļūdas tikai tas, kas neko nedara, tomēr mēs vēlamies darīt.. un tāpēc bez šādām kļūdām neiztiek. Vēlreiz atvainojos uzņēmuma vārdā..

V vix 07.11.2011

nu ir tak nepacietīgi cilvēki :)

P Pircejs 08.11.2011

Es gan iesaku sho veikalu...:) a tev L__I ieteikshu pirkt realaa veikalaa, tad buus gan riit gan vakar...! 'taapeic tas arii ir interneta veikals ... nevari gaidiit maksaa ragaa, parastaa veikalaa...Un beidzit baalelinji vienreiz riet!!! PRETIIGII!!!

R Rihards 13.11.2011

Esmu iepircies Xnet interneta veikalā apmēram 25 reizes gan kā juridiska, gan kā privātpersona. Nekad nav bijis nekādu starpgadījumu, apkalpošana laipna, serviss teicams. Pilnīgi visiem iesaku šo interneta veikalu.

E ezerzeme 14.11.2011

Es esmu iepircies šajā veikalā, un saku, ka, manuprāt, attieksme pret klientiem ir nekāda!
Un interneta veikala izpratni nevajag te kropļot! Nav uzskatāms par normu, ka interneta veikals atļaujas čakarēt smadzenes par pasūtījumu!

T Teyah 19.11.2011

If time is money you've made me a welahtier woman.

H Heloise 21.11.2011

Until I found this I thought I'd have to spend the day iinsde.