www.sudzibas.lv Xnet Apkalpošana un komplektācijas trūkumi

Xnet.lv - Apkalpošana un komplektācijas trūkumi

Xnet.lv
Pirms pērkat preci pārliecinieties vai viss, kas ir paredzēts komplektā ir iekšā(kastē) un vai der pārdotajam produktam..
Nopirku fotoaparātu komplektā ar maciņu, bet maciņš nemaz neder un pret citu nemaina... Jā, un vēl nebija vads lādētājam ielikts... Un apkalpošana ar ne pārāk laipna...
Bet tā viss ar tehniku pagaidām kārtībā.
Paldies!

G Gints Norkaklis 28.01.2011

Un vēl nav nekādu instrukciju latviešu valodā.
Šausmas!

J JR 28.01.2011

Ha, ir vēl kāds kas tajā kantorī iepērkas?! Es jau sen to nedaru, lai gan tas ir tuvu manai dzīvesvietai!
Attieksme ir debila! Fuj! Šis veikals ir pilnīgi garām!!!

I imants 30.01.2011

, es tur esmu pircis, mobilo, datoru, tvaika nosūcēju, dator tumbas, Skaneri, , un viss ir bumbās..

Z Zinaida 31.01.2011

Tumba, tumba, dirsa grumba, vedergala svaru bumba.Ja toze hocu falloimitator, a tam esco ostalisj?

L Laurel 29.05.2015

es arī aplauzos ar xnet.lv. Briesmīgs serviss, detaļu trūkst, instrukcijas nav, atbilde uz e-pastunav. Nekad vairs neiepirkšos un visiem radiem, draugiem neieteikšu. Paši nogrmedēs savu biznesu, Latvija maza.