www.sudzibas.lv Xnet Galda futbols

Xnet - Galda futbols

Pasūtīju bērnam uz Ziemassvētkiem dāvanu galda futbolu. Izlasīju cilvēku atsauksmes par šo xnet lapu tad, kad biju savu pasūtījumu veikusi un visu jau atmaksājusi. Sāku bažīties par to vai bērna pasūtītā dāvana atnāks, jo spriežot pēc cilvēku komentāriem daudzi tikuši apkrāpti. . Savu pasūtījumu sagaidīju un liels izbrīns bija par to, ka atnāca dienu ātrāk. . Liels paldies xnet komandai par ātro piegādi! Priecīgus jums svētkus un laimīgu 2020. G. ???

18.12.2019

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 18.12.2019

Lāsma, paldies par lielisko humora izjūtu un kolosālo atsauksmi. Nedomājam, ka cilvēki ir tikuši apkrāpti. Policijai var diezgan viegli slēgt uzņēmumu, kas nodarbojas ar klientu apkrāpšanu. kā tas ir noticis ar e-veikaliem, kas patiešām tā dara. Mēs darbojamies kopš 2003.gada un esam viens no pieredzes bagātākajiem interneta veikaliem Latvijā.

Protams, palielinoties pasūtījumu apjomam, gadās kļūdas un karstasinīgākie klienti mēdz ierakstīt šeit savas emocijas un tikai pēc tam sākt risināt situāciju, sazinoties ar mums. Esam pārliecināti, ka visas nesaprašanās un kļūdas ir atrisinātas. Ja tā nav, gaidīsim ziņu uz [email protected] vai 67 65 1234.

Vēlam visiem priecīgus svētkus!

Xnet komanda
www.xnet.lv

BondsBonds 18.12.2019

Aizdomīgi. Pieprasītiem veikaliem ir problēmas, jo īpaši pirms svētkiem.

Ventilators 19.12.2019

Sabojāji man svētkus ar savu prieku un pašapmierinātību.

Kaut kas nav labi... viens par Itella arī uzrakstīja labu atsauksmi sūdzības dēlī...

Ventilators 19.12.2019

"Mēs darbojamies kopš 2003.gada un esam viens no pieredzes bagātākajiem interneta veikaliem Latvijā." - gluži nepiekrītu, ja jau pat saimnieki mainījušies un tad jau nebija labi. no Topiem gadiem izkrituši e-komercijā.
Kā arī jaunajam saimniekam nav saprašanas par Latvijas tirgu... vēl joprojām. Bet nu veiksmi ar esošiem resursiem.