www.sudzibas.lv X SIA Krāpnieks un dokumentu viltotājs.

X SIA - Krāpnieks un dokumentu viltotājs.

Dokumentus viņš noformēja uz firmu SIA X (nosaukums mainīts).
Nomas pirmajā dienā atveda pārstāvētās SIA X vadītājas parakstītu līgumu un uz viņa vārda izdotu pilnvaru, bet aizbildinājās, ka ķīlas naudu viņam vieglāk pārskaitīt no sava konta, jo tā būšot ātrāk.
Ķīlas nauda sedza tikai nelielu daļu no nomas maksas.
Iekārta atradās 16 dienas.
Kad pēc mēneša e-pastā atgādinājām par nesamaksātajiem diviem rēķiniem, ātri atbildēja, ka “naudu pārskaitīšu tuvākajās dienās. Atvainojos par sagādātajām neērtībām...”
Pagāja mēnesis. Kad samaksu par pakalpojumu nesaņēmām, nosūtījām atgādinājumu par parādu firmai SIA X, bet atbilde nesekoja.
Pēc vēl divām nedēļām nosūtījām atgādinājuma e-pastu gan , gan SIA X.

Uz ko pārstāvis atbildēja gan mums, gan arī SIA X, ka “rēķini tiks segti līdz mēneša beigām”.
Nedēļu vēlāk sazvanījāmies ar firmu SIA X un nosūtījām parakstīto līgumu un pilnvaras kopiju.
Mums par lielu pārsteigumu, saņēmām atbildi, ka “uzņēmuma paraksttiesīga persona ir tikai viena un tas nav viņas paraksts”. SIA X atbildēja: “SIA X nav šādas personas vai darbinieka” un “Atsuutiet luudzu sho pilnvaru-jo mees taadu neesam izdevushi-mekleesim,kas izmanto SIA X nelikumiigi!”
Pēc šīs sarakstes vairs mums neko neatbildēja.
Uzmanieties! Pēc visa spriežot viņš ir krāpnieks un dokumentu viltotājs.