www.sudzibas.lv www.zip.lv Sludinājumu pievienošana par maksu

www.zip.lv - Sludinājumu pievienošana par maksu

www.zip.lv nelietīgi rīkojās, tagad par katra sludinājuma ievietošanu liekot maksāt 49 santīmus. Lai gan vēl tagad ir tak citi interneta sludinājumu portāli, kur vēl var ievietot sludinājumus bez maksas.

B bļitkotāja 07.10.2009

Manuprāt, tas tāpēc, ka nu jau pēdējā laikā tur saradās visādi "slimīgie" sludinājumi, kurus lika visi kam nav slinkums.Pilnīgā bezjēgā vienkārši skolnieki izklaidējās.Tākā no vienas puses pareizi ir.

K karlito 07.10.2009

Vis sākās tur ar tiem viltus Ārzemju sludinājumiem, daudzi lietotāji par to sūdzējās un reku redzams patreizējais rezultāts.

Z zaneteOrlova 07.10.2009

Tacu krizes laika www.zip.lv ir tomer negodigi izspiest no godigajiem lietotajiem naudu par sludinajumu ievietosanu. Es ikdiena pardodu dekorativos augus, ziedus, telpaugus caur interneta sludinajumu serveriem. Uzskatu, ka tas nav taisnigi tagad maksat par katru sludinajumu ar sms. Tas sadardzinatu jebkura pakalpojuma gala cenu, tacu es velos pardot savus produktus pateretajiem pec iespejas letak.

Tad jau labak to naudu tiesam atdodu lielakajam un popularakajam interneta sludinajumu www.reklama.lv saitam, vai tos savus pardosanas sludinajumus .
Bezmaksas sludinajumu serveri ir
www.elots.lv
www.puls.lv
www.e-tirgus.lv
www.gribu.lv

Aicinu krizes laika nemaksat alkatigajam www.zip.lv par parastu sludinajumu ievietosanu.
Tapec aicinu izmantot citas bezmaksas sludinajumu ievietosanas iespejas interneta, aicinu taupit naudu. Aicinu nemaksat tur, kur var nemaksat, ja citi sludinajumu portali piedava publicet sludinajumu bez maksas.

R ričards 08.10.2009

aizmirsi par ss.lv

Mamma 08.10.2009

Kur problema? Nepatik jaunie noteikumi nelieto to portalu. Neviens jau tev neko neuzspiez piespiedu karta, gribi lieto, negribi nelieto. Un vai ta nu nevari savas pukites tirgu tirgot, ka visi godigi tantuki, aber ne damai vaig visu no majam ar sausam kajam notirgot un par par to maksat negribi, ja?

V Viesis 08.10.2009

Es arī šo to pateikšu par šo portālu un nevisai labas lietas! Lieta tāda, ka jau kuro reizi ievietojot sludinājumu portālā zip.lv! Un bez iepriekšēja brīdinājumua tas tiek dzēsts! Nemaz nerunājot, ka sludinājums ir maksas - 1.40 Ls
Un nebūt nav tā, ka manis izvieotais sludinājums būtu krāpniecisks vai kaut kādā veidā uz to pusi orientēts! Pati personīgi šo portālu vairs neizmantošu un iesaku arī pārējiem lasītājiem to nedarīt! JŪsu sludinājums tiks izdzests!

š šeherezade 08.10.2009

Ko jūs te muldat, es vakar pārbaudiju un ieliku sludinājumu zip.lv, man nekādu maksu neprasīja!!!

Mamma 08.10.2009

Shehe, varbut Tavs bija nekomercials sludinajums, piem. ka iepazishanas, vai mekle pazudis, vai davina. Bet te iet runa par biznesa komercialo sludinajumu.

š šeherezade 08.10.2009

Nē, man bija sludinājums par pārdošanu...bija man te viena lietiņa un vakar tieši pārbaudīšanas nolūkā ieliku uz pārdošanu, hmmm, interesanti gan!!!

Mamma 08.10.2009

Vai pardevi? Nesac tik krizes laikaa visu iedziivi nomajam pardot.

š šeherezade 08.10.2009

Nē jau ne, tā lietiņa vnk bija lieka jau sen un kā jau rakstiju---ieliku pārbaudīšanas nolūkā, bet nekādu maksu neprasīja man...

Mamma 08.10.2009

Ieliec te reklamu, varbut te vairak tautas apgrozas.

Mamma 08.10.2009

Te ar var iepazities un pilnigi bez maksas.

š šeherezade 08.10.2009

hi, hi, hi, paldies, bet es jau esmu sen iepazinusies ar to, ko meklēju...Piekrītu, ka daudzās vietās var iepazīties bez maksas, iemet tik googlē iepazīšanās un tik daudz portālus izmetīs--dažādām gaumēm un dvēseles noskaņojumiem:)))Man tagad ir cita aizraušanās--pokera turnīri, zolīti jau sen spēlēju, bet pokers gluži kas cits...un pa starpām ienāku te palūkot gaisu...:)))

J jūrmalnieks 09.10.2009

www.zip.lv iepazisanas sadala var ievietot tikai maksas sludinajumus.

ļ Ļoņa 09.10.2009

Tak ko jūs cepaties - ej ss.lv un tirgojies. Tur sludinājumi ir bez maksas un arī apmeklētāju netrūkst. Manuprāt, tas ir vis lielākais sludinājumu saits latvijā. Ne zip.lv, ne reklama.lv netur līdzi ss.lv. Katrā ziņā, automašīnas tirgoju tikai ss.lv, jo pārējos nav jēgas likt sludinājumus. Piem katru manu sludinājumu dienā apskata ap 500 interesentu, kamēr zip.lv vai reklama.lv tas var tur kaut sapūt, kamēr kāds atradīs un nopirks. :)

š šeherezade 09.10.2009

Arī ss.lv par velti var ielikt tikai vienu sludinājumu katrā sadaļā, piemēram, ja gribi pārdot divus močus vai mašīnas, vai divas gaļas mašīnas, tad par otru sludinājumu jau būs jāmaksā...bet jā, piekrīty tam, ka ss.lv ir vislabākais sludinājumu portāls, kaut gan itin bieži izmantoju to zip.lv, nezinu, kur jūs atrodat, ka par maksu, jo šorīt atkal ieliku pārdošanas sludinājumu par velti...Bet varbūt tikai iepazīšanās par maksu, jo administrācija jūt, ka visi šausmīgi grib iepazities un tad uz iepazīties kāro bariņu arī tiek veidots bizness...:)))Bet vai tad savai laimei tos saņķikus ir žēl?:))

S Sergejs 03.11.2009

Profesionāli koku zaģēšana ar pacēlaju un alpinismu.
* piedavājam juridiskām personām un privatpersonām zaģēšanu visā Latvijā
*elektrolīnijām, ceļiem, kapsētās, ievērojot visus drošības pasākumus. * koku aizsardzība no mehāniskiem bojājumiem un koku sakņu aizsardzību būvdarbu vietās;
* koku kopšanu (koku vainaga veidošanu, formēšanu un izzāģēšanu, sauso un bojāto zaru izzāģēšanu)
* stumbra daļu un zaru savakšanu
* koku veselības stāvokļa (dažādu sēņu, trupes uc.) un koka bīstamības stāvokļa noteikšanu;
* likvidē vēja un citu faktoru nodarītos postījumus kokiem.Jumtu tīrīšana, teritoriju uzkopšana, zāles pļaušana un rupnieciskais alpinisms. 28895147

Mamma 03.11.2009

Hi tas nopietni? Vai tas gadijuma nav prikols? Sudzibu portala ievietot savu reklamu ? Jocigi kautka.

A Arnis 21.01.2010

es paersonīgi sen jau naudu vējā nemetu, ir tādi saiti kur viss ir bezmaksas piem www.elots.lv www.bum.lv utt, ierakstat googlē BEZMAKSAS SLUDINĀJUMI un viss.