www.sudzibas.lv www.tauta.lv izvairīšanās no atbildības

www.tauta.lv - izvairīšanās no atbildības

Kopš 2011. gada 27 matra es nevaru piekļūt portālam www.tauta.lv Uzskatu ka par to pilna atbildība ir jāuzņemas pašiem portāla uzturētājiem. Jo viņu serveris kad ierakstu savu e pasta adresi un paroli vai kad mēģinu reģistrēt citu niku izmet sekojošu atbildi(kļūda)!!! Arī sazinoties caur e pastu uz adresi [slēpt]@ tauta.lv nav nekādas atbildes no vadības un tas jau ir likumpārkāpums. Ar šo esmu griezies arī PTAC( patērētāju tiesību aizsardzības centrā) Un ja atklāsies tas ko es domāju ka pieeja ir liegta nekas cits neatliks kā griezties pie pakalpojuma sniedzēja ar iesniegumu mainīt patreizējo IP adresi un vainīgos administratorus no portāla tauta.lv sodīt bargi: liedzot turpmāk jebkad viņiem strādāt informācijas tehnoloģiju jomā kā arī piedzīt kompensāciju par portāla pieejas nelikumīgu bloķēšanu.turklāt obligātii saziņai ar portāla vadību ir jābūt norādītai juridiskajai adresei un tālruņa nummuram lai vajadzības gadijumā būtu iespējams sazināties ar portāla vadību bet šajā portālā nekā tāda nav tātad arī tas jau ir krimināli sodāms pārkāpums...

J

S semaks 20.04.2011

interesanti kāds tieši likums būtu pārkāpts? portāls ir privāts īpašums, un īpašnieks var pats izlemt, ko laist savā portālā un ko nē. gan jau pats nelabi izteicies tajā portālā, un godam esi banu nopelnījis :)

I Inga 23.04.2011

Šī persona, kas tautā bija reģistrējusies ar vārdu liivaans, sūtīja sievietēm cieņu un godu pazemojošas vēstules, tajā skaitā arī man. Es saņēmu vēstuli ar apmēram tādu tekstu: tu esi kuce padauza prostitūta.

Saņēmusi tādu vēstuli, nolēmu uzrakstīt liivaanam, pajautāt, par ko esmu izpelnījusies tik aizskarošus vārdus, bet vēstuli nosūtīt nevarēju, jo liivaans, uzrakstot aizskarošo vēstuli, tūlīt bija bloķējis manu pieeju viņa profilam.

Uzrakstīju vēstuli portāla tauta.lv. administrācijai, jo portāla lietošanas noteikumos paredzēts, ka lietotājus, kas aizskar citu lietotāju cieņu un godu, var izslēgt no tauta.lv, par ko arī esmu portālam pateicīga.

. ..... 23.04.2011

Ak mī un žē... kāda problēma! Netiek kautkādā saitā iekšā! Neuztraucies, no tā nepazeminājās tavs intelekta līmenis!

SD Arājs 15.07.2011

Tas jēdziens par cita lietotāja goda un cieņas aizskārumu ir tads nu ļoti relatīvs-tas jau visupirms ir jāpierāda, bet, 99% respodentu tāda faktiski nava, jo viņi labprātīgi dzīvo LR-t.i. valstiskajā pornogrāfijā kuru pārvalda politmafijas kklanu kloāka un eskalē totalitārismu un genocīdu...

R retijs 07.02.2012

personigi pazistot cilveku ar niku liivaans varu droši teikt ka tie ir klaji meli un neslavas celšana attiecībā uz šo cilvēku

R retijs 09.02.2012

niks liivaans jeb cilveks kas agrak izmantoja šo niku tagad tauta.lv ir ar niku handjobss