www.gribu.lv - Krāpšana

sveiki vēlos sūdzēties par pornogrāfiskām lapām. puh.lv un gribu.lv, gribētos lai beidzot viņas aizvērtu, jo tur tiek ievietotas erotiskas bildes un netikai, ari zagtas no socialajiem tikliem, un tādā veidā pazemo cilvēkus kas nemaz nav likuši sludinājumus. un tas bildes var redzet jebkurš nepiereģistrējies lietotājs...

D

1 12365 05.08.2017

stulbi saiti

retas_sudzibas 05.08.2017

Kaut kas, ar ko cīnīties nav jēgas...

1 12365 06.08.2017

tas kurs maksas tam nekas nebus un nevers ciet

TasEsLV 07.08.2017

Ja zog tavas bildes un liek sludinājumus - vērsies policijā. bilžu licējs 99% ir no latvijas un viņu diezgan ātri atradīs.

Pacco_al 09.08.2017

Policijai darīt nav ko kā meklēt, kas tavu peteni zem cita vārda portālā ievietoja. Smieklīgi.

retas_sudzibas 31.08.2017

Kas kāds ievietos kādā sludinājumā Tavu bērnu, paskatīsimies cik tad Tev tas liksies smieklīgi!

lulubele 26.09.2017

lai bilžu licēju atrastu ir ļooti ilgs ceļš...1.Iesniegums policijā (ar pierādījumiem.ti. skrinshotiem,ar pierādījumiem,ka tas esat Jūs,ar skaidrām norādēm uz konkrētu saitu).2. Tad kādas 10 dienas būs jāgaida policijas atbilde. 3. Tad jāvēršas tiesā ar prasību(privātpersonām par maksu )...utt utt utt...Drausmīga birokratija...

S Sidas 18.05.2021

Ļoti negodīgi ir vēl arī tas, kad tu pats nevari izdzēst savā profilā nedz bildes nedz e pastu! Ko man tādā ziņā darīt, kur vēl jāvēršas?!?

G Gulbenietis 18.05.2021

Ieejam tv-shop.lv mājaslapā un lasam rakstus par seksu. Nevajadzēs gribu.lv :D